На Вінниччині ставленик "злодія в законі" під час ув’язнення  в колонії "подвоїв" собі термін

На Вінниччині ставленик "злодія в законі" під час ув’язнення  в колонії "подвоїв" собі термін

16:27 23.04.2021

На Вінниччині правоохоронці оголосили про підозру у поширенні злочинного впливу та організацію наркотрафіку на територію виправної колонії неодноразово судимому зловмиснику, який відбуває покарання за вбивство. За наявною інформацією, ставленик грузинського "злодія в законі" контролював наповнення, так званого, "злодійського общака", частина коштів з якого йшла на фінансування "авторитета".

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, 48-річний житель Сумської області наразі відбуває 15-річне покарання за вчинення вбивства та незаконне зберігання зброї в  установі виконання покарань на території Вінницької області. Чоловік підтримував злодійські традиції, та, здобувши авторитет серед засуджених, набув статус особи злочинного впливу на території цієї колонії. Це п’ята судимість засудженого за вчинення тяжких злочинів.  

Слідством встановлено, що засуджений, будучи довіреною особою "смотрящего", координував злочинну діяльність на території виправної колонії, був утримувачем та розпорядником, так званого, "злодійського общака", при цьому, частина зібраних коштів передавалась за межі установи для підтримання функціонування криміналітету на волі. Крім цього, він забезпечував постачання на територію установи мобільних телефонів, наркотиків та інших заборонених речей та предметів, які розподіляв серед засуджених, що вели спосіб життя за злодійськими традиціями. Зловмисник також вирішував спори, що виникали між ув’язненими. Керуючись неписаними кримінальними законами, він виступав у ролі "мирового судді" та приймав рішення про покарання винуватця, та яким воно буде, - інформують у поліції.

Фігуранту повідомили про підозру у низці злочинів. Йому загрожує чергове ув’язнення терміном до 15 років.

Нагадаємо, "Смотрящий" однієї з колоній Вінниччини "назбирав" на чималий термін ув'язнення

Читайте також

У Вінниці зупинили водія, який в десять разів перевищив норму по алкоголю
Детальніше
У Вінниці не пом'якшили вирок священнику, який виправдовував російську збройну агресію
Детальніше
Хмільничанина, що застрелив односельця з обрізу, засудили до 12 років ув'язнення
Детальніше
Житель Могилева-Подільського за 11 тис. доларів обіцяв переправити двох військовозобов’язаних за кордон
Детальніше
23-річний вінничанин “під кайфом” розповсюджував психотропи у приміському районі
Детальніше
Вінницька поліція розшукала чоловіка, який ображав людину з інвалідністю
Детальніше