На Вінниччині сільський голова переписав на родичку землі громади

На Вінниччині сільський голова переписав на родичку землі громади

17:05 30.10.2024

На Вінниччині сільський голова переписав на родичку землі громади на 800 тис. грн. Слідчі поліції вручили йому підозру в зловживанні службовим становищем та фальсифікації документів.

Про це 30 жовтня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Експосадовець вніс в офіційну документацію неправдиві відомості й таким чином його родичка отримала у приватну власність земельні ділянки, вартістю понад 800 тисяч гривень, що належали селищній територіальній громаді. Тепер підозрюваному загрожує до шести років позбавлення волі, - йдеться у повідомленні.

Викрили правопорушника працівники Вінницького райуправління поліції під час моніторингу даних земельного кадастру. У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що фігурант вніс до рішень сільської ради неправдиві відомості про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та передачі їх своїй родичці безоплатно у приватну власність. Ці рішення підписав власноруч та завірив печаткою сільської ради. Потім передав родичці фіктивні офіційні документи для набуття нею права власності на земельні ділянки.

Повідомили про підозру

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури слідчі повідомили 37-річному чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України. Санкції інкримінованих статей передбачають до шести років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, у Могилеві-Подільському поліція ліквідувала чергову схему незаконного виїзду чоловіків призовного віку до Молдови. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

Мав скоро стати батьком Турбів провів в останню путь майора поліції, який загинув на Добропіллі
Мав скоро стати батьком: Турбів провів в останню путь майора поліції, який загинув на Добропіллі
Детальніше
Слідчі викрили факти зливу нафтопродуктів на комунальних землях Вінниці
Слідчі викрили факти зливу нафтопродуктів на комунальних землях Вінниці
Детальніше
Водій без посвідчення та напідпитку спричинив аварію у Вінниці
Водій без посвідчення та напідпитку спричинив аварію у Вінниці
Детальніше
На трасі М-30 у Вінницькому районі зіткнулися джип і вантажівка трвмувалась пасажирка
На трасі М-30 у Вінницькому районі зіткнулися джип і вантажівка: травмувалась пасажирка
Детальніше
Бюро розслідувань викриває зловживання у військових частинах по всій країні
Бюро розслідувань викриває зловживання у військових частинах по всій країні
Детальніше
Поліція Жмеринки просить допомоги в пошуках 14-річної школярки
Поліція Жмеринки просить допомоги в пошуках 14-річної школярки
Детальніше