На Вінниччині розшукали неповнолітню - рідні розхвилювались через “занімілу” мобілку

На Вінниччині розшукали неповнолітню - рідні розхвилювались через “занімілу” мобілку

19:17 09.02.2024

«Сестра не повернулася з навчання і не відповідає на дзвінки. Допоможіть!»: з таким повідомленням в поліцію звернулась занепокоєна жителька Мурованокуриловецької громади.

Про це 9 лютого інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Поліцейські розшукали та повернули додому 16-річну дівчину. На щастя з неповнолітньою все гаразд, вона просто запізнилась на свій автобус, - йдеться у повідомленні.

Про зникнення дівчини в поліцію повідомила її сестра. Дівчина мала приїхати додому з міста Бар, де навчається, однак вчасно не повернулась, а на дзвінки не відповідала. Раніше подібного не було, тож жінка звернулась по допомогу до поліцейських.  

Правоохоронці першочергово розпочали заходи зі встановлення водіїв транспорту, яким учениця могла їхати додому. Пошуки дали позитивний результат – неповнолітня перебувала в автобусі, яким прямувала до смт Муровані Курилівці. 

Як з’ясувалось, дівчина запізнилась на свій автобус, тому вирушила іншим, але із запізненням. На дзвінки не відповідала через несправність мобільного. 

Поліцейські допомогли їй швидше дістатись додому, а дівчина подякувала за піклування.

Нагадаємо, вранці патрульні поліцейські отримали виклик від громадян про чоловіка похилого віку, який самотньо сидів на проспекті Юності у Вінниці. Інспектори прибули на місце події та виявили громадянина, на якого вказав заявник.

Читайте також

Каруселі замість тривог у Вінниці дітям подарували день відпочинку в парку
Каруселі замість тривог: у Вінниці дітям подарували день відпочинку в парку
Детальніше
Книжкове літо у Вінниці бібліотеки підготували квести, майстер-класи та зустрічі з письменниками
Книжкове літо у Вінниці: бібліотеки підготували квести, майстер-класи та зустрічі з письменниками
Детальніше
Не впорався з керуванням у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Не впорався з керуванням: у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Детальніше
Економили на утилізації відходів посадовця підприємства у Крижополі підозрюють у забрудненні земель
Економили на утилізації відходів: посадовця підприємства у Крижополі підозрюють у забрудненні земель
Детальніше
У Вінницькому районі затримали чоловіка, якого підозрюють у збуті психотропів
У Вінницькому районі затримали чоловіка, якого підозрюють у збуті психотропів
Детальніше
«Літні пригоди» у Вінниці в «Гармонії» стартував інклюзивний табір для дітей
«Літні пригоди» у Вінниці: в «Гармонії» стартував інклюзивний табір для дітей
Детальніше