На Вінниччині п'яна господиня встромила гостю в живіт кухонний ніж

На Вінниччині п'яна господиня встромила гостю в живіт кухонний ніж

16:48 19.02.2024

Під час конфлікту поранила знайомого ножем у живіт: поліцейські затримали жінку, причетну до злочину.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Після застілля між господинею та гостем виникло непорозуміння, у ході якого вона нанесла йому ножове поранення. Потерпілий знаходиться у лікарні. Жінка затримана в процесуальному порядку, - йдеться у повідомленні.

Ввечері 17 лютого до Жмеринського районного відділу поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію 39-річного мешканця села Подільське з пораненням черевної порожнини.

На Вінниччині п'яна господиня встромила гостю в живіт кухонний ніж

За словами начальника слідчого відділення Жмеринського РВП Анатолія Рощепи, прибувши на місце події правоохоронці з’ясували, що близько 20:30 гість залишив будинок своїх приятелів, але повернувся, щоб відшукати свій мобільний телефон. Згодом між ним та господинею виник конфлікт, під час якого остання перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, завдала потерпілому удар кухонним ножем у живіт. Після цього чоловік вийшов на вулицю та попросив перехожих викликати йому карету швидкої медичної допомоги.

Чоловіка госпіталізували до лікарні.

З місця події поліцейські вилучили знаряддя злочину - ніж. Результат освідування жінки показав наявність алкоголю у її організмі 1,82 проміле.

Триматимуть в ізоляторі

Наразі слідчі повідомили затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі.

До обрання запобіжного заходу вона перебуватиме в ізоляторі тимчасово тримання.

Нагадаємо, поліція розслідує обставини конфлікту, під час якого жінка нанесла ножове поранення співмешканці сина. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву пішла з дому і не повернулась
У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву: пішла з дому і не повернулась
Детальніше
На 74 році життя помер полковник міліції у відставці, колишній начальник міліції Липовця
На 74 році життя помер полковник у відставці, колишній начальник міліції Липовця
Детальніше
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
Детальніше
Поступове підвищення тарифу на електроенергію приховувало на Вінниччині махінацію на 5,1 млн грн
Поступове підвищення тарифу на електроенергію приховувало на Вінниччині махінацію на 5,1 млн грн
Детальніше
На Вінниччині нетверезий зловмисник викрав автомобіль з чужого подвір'я
На Вінниччині нетверезий зловмисник крав один автомобіль з чужого подвір'я, а втаранився в інший
Детальніше
Вирощував коноплі сам, а продавав вже під контролем поліції на Вінниччині суд оголосив вирок збувачу наркотиків
Вирощував коноплі сам, а продавав вже під контролем поліції: на Вінниччині суд оголосив вирок збувачу наркотиків
Детальніше