На Вінниччині крадій ще не відбув строк за попередній злочин, і знов вчинив крадіжку

На Вінниччині крадій ще не відбув строк за попередній злочин, і знов вчинив крадіжку

12:07 18.04.2024

Погребищенський районний суд виніс вирок 30-річному чоловіку за крадіжку грошей в односельця. Фігурант маючи понад п’ять судимостей знову вчинив правопорушення.

По це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Злочин стався 17 грудня 2022 року в одному із приватних будинків Вінницького району. До поліції звернувся мешканець Погребищенської територіальної громади. Потерпілий повідомив, що у нього зникли заощадження, які він зберігав в одній з кімнат будинку, - йдеться у повідомленні.

При виїзді на місце події правоохоронці з’ясували, що зловмисник помітив схованку, у якій потерпілий зберігає свої кошти, та скориставшись тим, що господар спить забрав гроші та втік.

У ході проведення розшукових заходів поліцейські менше ніж за добу встановили та затримали підозрюваного на одній з вулиць Вінницького району.

Не вперше відбував покарання

Відомо, що 30-річний зловмисник неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі за майнові та наркозлочини.

На підставі зібраних слідством доказів суд першої інстанції визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 (Крадіжка вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у вигляді 5 років та 3 місяців позбавлення волі.

Нагадаємо, чоловік попросив підзарядити свій мобільний телефон, а натоміть викрав гаджет у продавчині: вінницькі поліцейські розшукали підозрюваного. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

У Вороновиці нетверезий водій Skoda пропонував поліції 200 доларів
У Вороновиці нетверезий водій Skoda пропонував поліції 200 доларів
Детальніше
Водія затримали з наркотиками, батько запропонував хабар поліції
У Вінниці водія затримали з наркотиками, а його батько запропонував хабар поліції
Детальніше
СБУ запобігла серії підривів авто Сил оборони на Одещині
СБУ запобігла серії підривів авто Сил оборони на Одещині
Детальніше
Колабораціонізм у Вінниці судили організаторку незаконних «виборів» на Луганщині
Колабораціонізм: у Вінниці судили організаторку незаконних «виборів» на Луганщині
Детальніше
Гроші витратив на мопед на Віннниччині судили чоловіка за крадіжку 20 тис. грн
Гроші витратив на мопед: на Вінниччині судили чоловіка за крадіжку 20 тис. грн
Детальніше
У Гайсині нетверезий водій збив 73-річну водійку скутера
У Гайсині нетверезий водій збив 73-річну водійку скутера
Детальніше