На Вінниччині гвалтівник, якому присудили умовне, знову поглумився над жертвою

На Вінниччині гвалтівник, якому присудили умовне, знову поглумився над жертвою

16:14 28.08.2023

Злочин стався 26 серпня в одному із сіл Могилів-Подільського району. 22-річного зловмисника поліцейські затримали за його місцем проживання. В березні цього року підозрюваного засудили до умовного покарання за аналогічний злочин, вчинений відносного цієї ж жінки.

Про це 28 серпня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Односелець вночі проник до будинку жінки де відносно неї вчинив злочин, після чого додому втік до себе додому. За такий же злочин зловмисника працівник поліції затримували на початку цього року. Його визнали винуватим у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 152 (Зґвалтування) Кримінального кодексу України та призначили покарання чотири роки позбавлення волі. Цим же вироком суд звільнив його від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на два роки, - йдеться у повідомленні.

"Світить" до 10 років

Правопорушник затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Йому повідомили про підозру та згодом оберуть запобіжний захід. За цим фактом слідчим відділом Могилів-Подільського районного відділу поліції розслідується провадження за ч. 2 ст. 152 кримінального кодексу України (Зґвалтування). Такий злочин карається позбавленням волі на строк до 10 років.

Нагадаємо, слідчі обласного главку поліції повідомили про підозру 27-річному чоловіку, який вчинив особливо тяжкий злочин відносно 13-річної дитини. На період досудового розслідування суд обрав зловмиснику запобіжний захід - тримання під вартою з можливістю внесення застави у вигляді 805 200 гривень.

Читайте також

ДТП у Вінниці велосипедист наїхав на жінку на перехресті і втік з місця події
ДТП у Вінниці: велосипедист наїхав на жінку на перехресті й втік з місця події
Детальніше
15 років з конфіскацією майна вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
15 років з конфіскацією майна: вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
Детальніше
Нові сервери, нові камери Вінниця інвестує у відеоспостереження для боротьби з диверсантами і злочинцями
Нові сервери, нові камери: Вінниця інвестує у відеоспостереження для боротьби з диверсантами і злочинцями
Детальніше
Гайсинська поліція розшукує трьох зловмисників — повідомити про них можна за номером 102
Гайсинська поліція розшукує трьох зловмисників — повідомити про них можна за номером 102
Детальніше
На Вінниччині зупинили п'яного водія він кермував авто, яке було в розшуку
На Вінниччині зупинили п'яного водія: він кермував авто, яке було в розшуку
Детальніше
Секунди вирішували все у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Секунди вирішували все: у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Детальніше