На Вінниччині за 10,5 тис. доларів «подяки» голова ОТГ віддав підприємцю землю в оренду

На Вінниччині голова ОТГ вимагав $10,5 тис «подяки»

17:10 30.10.2020

30  жовтня затримали під час отримання неправомірної вигоди голову однієї з ОТГ, який отримав 10,5 тисяч доларів за передачу  підприємцю в оренду  земельну ділянку строком на 49 років.

Слідство  встановило, що голова однієї з ОТГ за підписання договору оренди земельної ділянки загальною площею 21,3 га вимагав та отримав від підприємця, який планував займатися сільськогосподарською діяльністю, 10 тисяч 500 доларів. Передача коштів відбувалася біля його помешкання.

На Вінниччині голова ОТГ вимагав $10,5 тис «подяки»

Корупційні дії посадовця задокументовані в рамках відкритого кримінального провадження. Голову ОТГ затримали в процесуальному порядку, слідство готує матеріали для оголошення йому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, У Вінниці «накрили» шахрайський call-центр із щоденним обігом в $20 тисяч

 

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше