На Вінниччині 50-річна водійка автомобіля Daewoo наїхала на 8-річну дівчинку

На Вінниччині 50-річна водійка автомобіля Daewoo збила 8-річну дівчинку

11:39 01.11.2024

На Вінниччині 50-річна водійка автомобіля Daewoo збила 8-річну дівчинку, її госпіталізували до лікарні. Поліцейські встановлюють всі обставини автопригоди. 

Про це 1 листопада інформує Відділ комунікації поліції Вінницької області. 

Автопригода сталась 31 жовтня у Калинівській територіальній громаді. За попередньою інформацією слідства, в селі Корделівка 50-річна водійка легковика DAEWOO LANOS допустила наїзд на дівчину, яка раптово вибігла на проїжджу частину. У результаті аварії малолітня місцева мешканка з отриманими травмами доставлена до медичного закладу, – йдеться у повідомленні. 

Керманичка транспортного засобу, жителька Калинівської територіальної громади освідувана, вона твереза. Автомобіль помістили на арештмайданчик.

Триває розслідування

За фактом автопригоди відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання – до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Нагадаємо, у Вінниці патрульні затримали чоловіка, який бігав проїзною частиною на вулиці Князів Коріатовичів. На 35-річного вінничанина склали протокол. 

Читайте також

Масштабна ДТП на Вінниччині зіткнулися легковик, автобус та вантажівка — є постраждалі
Масштабна ДТП на Вінниччині: зіткнулися легковик, автобус та вантажівка — є постраждалі
Детальніше
Шість пошкоджених вагонів та запізнення на години наслідки резонансної залізничної аварії на станції Браїлів
Шість пошкоджених вагонів та запізнення на години: наслідки резонансної залізничної аварії на станції Браїлів
Детальніше
Вінницькі діти встановили національний рекорд в «Артеку» як пройшов незабутній відпочинок
Вінницькі діти встановили національний рекорд в «Артеку»: як пройшов незабутній відпочинок
Детальніше
Залізнична аварія під Вінницею хто заплатить за розбитий «Інтерсіті+»
Залізнична аварія під Вінницею: хто заплатить за розбитий «Інтерсіті+»
Детальніше
Тепловоз виїхав прямо перед «Інтерсіті+» нові подробиці резонансного зіткнення на коліях Вінниччини
Тепловоз виїхав прямо перед «Інтерсіті+»: нові подробиці резонансного зіткнення на коліях Вінниччини
Детальніше
67 учасників та 13 регіонів у Вінниці гартують нову еліту українського більярду
67 учасників та 13 регіонів: у Вінниці гартують нову еліту українського більярду
Детальніше