На Вінниччині 24-річний педагог розбещував дітей

На Вінниччині 24-річний педагог розбещував дітей

15:25 23.11.2021

Сьогодні, 23 листопада, працівники поліції за місцем проживання затримали 24-річного викладача одного з навчальних закладів, якого підозрюють у розбещенні та домаганні неповнолітніх. 

У помешканні чоловіка та за місцем його роботи слідчі поліції та оперативники провели санкціоновані обшуки, в ході яких вилучили мобільний телефон та комп’ютерну техніку.

Від дій педагога постраждали декілька дітей. Розпусні дії щодо неповнолітніх вчитель вчиняв, як під час особистого спілкування, так і  у месенджерах, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Наразі підозрюваного затримали в процесуальному порядку, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Чоловікові оголосили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 156 ККУ ( розбещення неповнолітніх)  та ч.3. ст. 156 – 1 ККУ (Домагання дитини для сексуальних цілей).  За вчинення таких злочинів передбачено покарання - до восьми років ув’язнення.

Запобігти вчиненню підозрюваним більш тяжких злочинів відносно неповнолітніх вдалося завдяки пильності батьків.

Нагадаємо, 59-річного жителя Тульчинського району підозрюють у розбещенні хлопчиків. Чоловік запросив до свого будинку неповнолітніх дітей та вчинив розпусні дії щодо них. Правоохоронцям про злочин повідомили батьки постраждалого хлопчика.

Embedded thumbnail for На Вінниччині 24-річний педагог розбещував дітей

Читайте також

У Вінниці приймають документи на путівки до табору в Моршині
У Вінниці приймають документи на путівки до табору в Моршині
Детальніше
На Вінниччині вшанували пам'ять поліцейського «Люті» Дмитра Богуцького
На Вінниччині вшанували пам'ять поліцейського «Люті» Дмитра Богуцького
Детальніше
П'ять років без симптомів у Вінниці лікарі знайшли дев'ять магнітних кульок у шгунку дитини
П'ять років без симптомів: у Вінниці лікарі знайшли дев'ять магнітних кульок у шлунку дитини
Детальніше
На автодорозі «Немирів — Ямпіль» сталася смертельна ДТП
На автодорозі «Немирів — Ямпіль» сталася смертельна ДТП
Детальніше
Двотижневий відпочинок діти ВПО з Вінницького району їдуть на Львівщину
Двотижневий відпочинок: діти ВПО з Вінницького району їдуть на Львівщину
Детальніше
На Вінниччині затримали СЗЧшника, який погрожував поліції сокирою
На Вінниччині затримали п'яного СЗЧшника, який погрожував поліції сокирою
Детальніше