На свята вінницькі поліцейські "зловили" за кермом 37 нетверезих водіїв

На свята вінницькі поліцейські "зловили" за кермом 37 нетверезих водіїв

11:09 04.01.2021

За вихідні з 1 по 3 січня вінницькі патрульні склали протоколи за керування транспортним засобом у стані сп’яніння на 37 водіїв.

У патрульній поліції Вінницької області нагадали, що за керування автомобілем напідпитку існує адміністративна відповідальність. Зокрема, якщо водій сів  за кермо напідпитку протягом року вперше, на нього чекає штраф у розмірі 10 200 гривень та позбавлення права керування на 1 рік.

Якщо ж водій вчиняє таке ж правопорушення впродовж року вдруге, то штраф подвоюється і сума становитиме 20400 гривень. Крім того, водія позбавлять права керувати автомобілем на 3 роки.

Якщо ж водій сідає за кермо напідпитку втретє протягом року, то штраф складатиме 40 800 грн, а позбавлення права керування автомобілем – на 10 років, - нагадують у поліції.

Нагадаємо, на вул.Івана Богуна водій напідпитку протаранив паркан та електроопору і втік

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше