На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

13:01 28.12.2020

Минулої доби на вулиці Стельмаха, близько 20-ї години, зіштовхнулись автомобілі Opel та Ford. В результаті пригоди водій та пасажирка Opel отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, 32–річний водій Opel під час виконання повороту  допустив зіткнення з автомобілем  Ford, який рухався в зустрічному напрямку.

У результаті водій та  його 32–річна пасажирка  з тілесними ушкодженнями госпіталізовані до лікарні. В поліції за фактом автопригоди відкрили кримінальне провадження .

Нагадаємо, неподалік Якушинець водій за кермом Citroen насмерть збив чоловіка

Читайте також

У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
У Гнівані автомобіль ВАЗ збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
У Гнівані автомобіліст збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше