На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

13:01 28.12.2020

Минулої доби на вулиці Стельмаха, близько 20-ї години, зіштовхнулись автомобілі Opel та Ford. В результаті пригоди водій та пасажирка Opel отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, 32–річний водій Opel під час виконання повороту  допустив зіткнення з автомобілем  Ford, який рухався в зустрічному напрямку.

У результаті водій та  його 32–річна пасажирка  з тілесними ушкодженнями госпіталізовані до лікарні. В поліції за фактом автопригоди відкрили кримінальне провадження .

Нагадаємо, неподалік Якушинець водій за кермом Citroen насмерть збив чоловіка

Читайте також

На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту відкрили кримінальне провадження
На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту: відкрили кримінальне провадження
Детальніше
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
У Гнівані автомобіль ВАЗ збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
У Гнівані автомобіліст збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше