На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

13:01 28.12.2020

Минулої доби на вулиці Стельмаха, близько 20-ї години, зіштовхнулись автомобілі Opel та Ford. В результаті пригоди водій та пасажирка Opel отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, 32–річний водій Opel під час виконання повороту  допустив зіткнення з автомобілем  Ford, який рухався в зустрічному напрямку.

У результаті водій та  його 32–річна пасажирка  з тілесними ушкодженнями госпіталізовані до лікарні. В поліції за фактом автопригоди відкрили кримінальне провадження .

Нагадаємо, неподалік Якушинець водій за кермом Citroen насмерть збив чоловіка

Читайте також

Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
Смертельна ДТП у Вінницькому районі під колесами вантажівки загинула 9-річна дитина
Смертельна ДТП у Вінницькому районі: під колесами вантажівки загинула 9-річна дитина
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше