На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

13:01 28.12.2020

Минулої доби на вулиці Стельмаха, близько 20-ї години, зіштовхнулись автомобілі Opel та Ford. В результаті пригоди водій та пасажирка Opel отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, 32–річний водій Opel під час виконання повороту  допустив зіткнення з автомобілем  Ford, який рухався в зустрічному напрямку.

У результаті водій та  його 32–річна пасажирка  з тілесними ушкодженнями госпіталізовані до лікарні. В поліції за фактом автопригоди відкрили кримінальне провадження .

Нагадаємо, неподалік Якушинець водій за кермом Citroen насмерть збив чоловіка

Читайте також

На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше