На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

На Стельмаха зіштовхнулись Opel та Ford. Двоє людей у лікарні

13:01 28.12.2020

Минулої доби на вулиці Стельмаха, близько 20-ї години, зіштовхнулись автомобілі Opel та Ford. В результаті пригоди водій та пасажирка Opel отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, 32–річний водій Opel під час виконання повороту  допустив зіткнення з автомобілем  Ford, який рухався в зустрічному напрямку.

У результаті водій та  його 32–річна пасажирка  з тілесними ушкодженнями госпіталізовані до лікарні. В поліції за фактом автопригоди відкрили кримінальне провадження .

Нагадаємо, неподалік Якушинець водій за кермом Citroen насмерть збив чоловіка

Читайте також

14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше