На Старому місті під колесами МАЗу загинув 10-річний вінничанин

На Старому місті під колесами МАЗу загинув 10-річний вінничанин

10:26 29.04.2021

28 квітня у Вінниці на вулиці Данила Нечая сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля МАЗ та електросамоката, на якому рухались двоє малолітніх дітей. В результаті автопригоди 10-річний хлопчик загинув на місці пригоди. Водій затриманий в процесуальному порядку та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, попередньо встановлено, що двоє дітей їхали на електросамокаті  велодоріжкою. В цей час в попутному напрямку по автодорозі рухався вантажний автомобіль.

В момент з'їзду електросамоката на проїжджу частину сталося зіткнення з вантажівкою, яка здійснювала маневр повороту. Внаслідок цього під колеса авта потрапив один з хлопчиків. Від отриманих травм він загинув на місці події. Його 10-річний товариш не постраждав. Водій освідуваний в медичному закладі, він тверезий. Також у кермувальника відібрано зразки крові для проведення експертизи на стан сп'яніння, - інформують правоохоронці.

В поліції призначили ряд експертиз, після проведення яких буде встановлена остаточна причина аварії. 53-річний водій затриманий.  Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, П’яний водій за кермом "зніс" огорожу на зупинці громадського транспорту у Вінниці

Читайте також

Амфетамін у гаражі поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Амфетамін у гаражі: поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Детальніше
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Детальніше
Спецоперація у Тульчинському районі за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Спецоперація у Тульчинському районі: за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Детальніше
Поминальні вихідні на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Поминальні вихідні: на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Детальніше
Матюки замість перепустки нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Матюки замість перепустки: нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Детальніше
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці: за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Детальніше