На Гайсинщині зіткнулись ЗАЗ та Volkswagen - загинули двоє людей

На Гайсинщині зіткнулись ЗАЗ та Volkswagen - загинули двоє людей

17:58 13.05.2024

12 травня неподалік села Краснопілка Гайсинського району сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій загинули водій і пасажирка.

77-річний керманич автомобіля ЗАЗ, за попередньою інформацією слідства, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем Volkswagen Toureg.

Внаслідок аварії водій ЗАЗ та його 49-річна пасажирка загинули на місці події. Водійка Volkswagen наразі знаходиться у лікарні, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Транспортні засоби помістили на арештмайданчик.

За цим фактом розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, сім років проведе за ґратами чоловік, який вчинив дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якого загинула вагітна жінка. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

19-річний зізнався у вбивстві, 31-річний у розшуку що відомо про різанину на подвір'ї в Тульчинському районі
19-річний зізнався у вбивстві, 31-річний у розшуку: що відомо про різанину на подвір'ї в Тульчинському районі
Детальніше
Сім літрів крові для порятунку людей донорська акція патрульних у Вінниці
Сім літрів крові для порятунку людей: донорська акція патрульних у Вінниці
Детальніше
На Вінниччині влаштували відпочинок для поліцейських після бойових завдань
На Вінниччині влаштували відпочинок для поліцейських після бойових завдань
Детальніше
У Тиврові поліцейські вшанували пам'ять загиблого бійця «Цунамі»
У Тиврові поліцейські вшанували пам'ять загиблого бійця «Цунамі»
Детальніше
У Вінниці провели турнір з мініфутболу пам'яті полеглих поліцейських
У Вінниці провели турнір з мініфутболу пам'яті полеглих поліцейських
Детальніше
ДТП у Вінниці на розі вулиць Лесі Українки та Євгена Чикаленка зіткнулися два легковики
ДТП у Вінниці: на розі вулиць Лесі Українки та Євгена Чикаленка зіткнулися два легковики
Детальніше