Мурованокуриловецькій громаді передали приміщення вартістю 4 млн грн

Мурованокуриловецькій громаді передали приміщення вартістю 4 млн грн

10:07 06.09.2022

За сприяння Могилів-Подільської окружної прокуратури виконано чотири рішення Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області за заявами прокурора про передачу у комунальну власність Мурованокуриловецької громади об'єктів нерухомого майна.

У 2018 році нежитлові господарські приміщення загальною площею 1400 кв.м вартістю майже 4 млн грн визнано безхазяйним майном, утім орган місцевого самоврядування бездіяв та не вжив заходів для передачі їх у комунальну власність з метою їх збереження та належного використання. 

На сьогодні завдяки прокуратурі до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про право комунальної власності на зазначені господарські будівлі. Відтак Мурованокуриловецька селищна рада матиме змогу належно розпоряджатись цим майном та використовувати його відповідно до вимог законодавства з метою наповнення бюджету, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури на рішення Вінницького міського суду про визнання дійсним договору купівлі-продажу групи нежитлових приміщень, який не був посвідчений нотаріально, визнання права власності на нежитлові приміщення.

Читайте також

Хлопчик підпалив кабінет директора школи у Жмеринському районі
Детальніше
Суддя Вінницького апеляційного суду отримала відставку
Детальніше
20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині
Детальніше
Шість років відсидить вінничанин, який вкрав у фірми продуктів на понад 250 тис. грн
Детальніше
Вінницькі прокурори повідомили про підозру "жене пленного солдата ВСУ"
Детальніше
Привласнив понад 1 млн грн: вінницькі прокурори передали до суду обвинувачення
Детальніше