Малчі , хахол , заріжу ... - кричали прихильники руського міру з вінницького села

"Малчі ***, хахол ***, заріжу ***..." - кричали прихильники руського міру з вінницького села

19:38 24.09.2023

Відео конфлікту між жителями одного із сіл Вінницького району сколихнуло мережу 24 вересня. 

Подробиці переповідають у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Родина місцевих мешканців відпочивала, слухали музику, і ви скажете — що тут поганого? Так ось, з колонок гучно лунала музика російських виконавців, які активно підтримують війну росії проти України, — йдеться у повідомленні.

Зрозуміло, що українцям бридко таке чути, тому і двоє хлопців, проходячи повз, зробили зауваження.

А далі вибігла господиня, "любітєльніца" руських пісень, із ножем та криками: "Малчі, ***, хахол ***, я тєбя, ***, заріжу ***...!"

Невдовзі приєднався її чоловік, голова сімейства та батько шістьох дітей, також з цікавими антиукраїнськими висловлюваннями: "Какая Украіна, ми в Украінє живьом...?"

Що було далі, розповів начальник Вінницької обласної поліції Іван Іщенко.

Хлопці відповідали, що війна в країні, гинуть люди, але ж подружжя не розуміли чи не хотіли розуміти, тож пояснювали далі ми — у рамках кримінального провадження за підозрою у причетності до колабораційної діяльності (ч.1 ст.111-1), - говорить він. 

За його словами, поліція також надасть оцінку діям фігурантів, адже кидатися з ножем на людей — це далеко не норма у цивілізованому суспільстві.

Ми зафіксували подію, а розслідуванням за підслідністю займатиметься СБУ. А зараз подружжя вже каються, мовляв, так поводяться, бо односельці їх ображають, чогось. Якщо ці двоє чекають "руського міра", то можу порадити не чекати. А щодо нашої молоді… то у нас зростає покоління, гідне України! - каже Іван Іщенко.

Нагадаємо, зрадниця очолила «клієнтську службу соцстраху» окупаційного режиму на Херсонщині – вінницькі слідчі розслідують випадок колабораціонізму. Про це інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Embedded thumbnail for "Малчі ***, хахол ***, заріжу ***..." - кричали прихильники руського міру з вінницького села

Читайте також

У Вінниці представили нового очільника управління патрульної поліції
У Вінниці представили нового очільника управління патрульної поліції
Детальніше
Поліція працює на місці смертельної ДТП на Барському шосе
Поліція працює на місці смертельної ДТП на Барському шосе
Детальніше
У Немирові водій збив чоловіка з жінкою на пішохідному переході
У Немирові водій збив чоловіка з жінкою на пішохідному переході
Детальніше
Святий Миколай та правоохоронці привітали калинівських школярів
Святий Миколай та правоохоронці привітали калинівських школярів
Детальніше
Поліцейські Вінниччини прийшли подарунками до вихованців Прибузької спецшколи
Поліцейські Вінниччини прийшли з подарунками до вихованців Прибузької спецшколи
Детальніше
Підозрюваного в сексуальному насильстві над 12-річною вінничанкою триматимуть під вартою
Підозрюваного в сексуальному насильстві над 12-річною вінничанкою триматимуть під вартою
Детальніше