Махінації на мільйон гривень: у Вінниці повідомили про підозру підприємцю

Махінації на мільйон гривень: у Вінниці повідомили про підозру підприємцю

14:49 08.03.2023

Ввівши в оману фінансову установу 50-річний підприємець зміг отримати кредит на будівництво автозаправного комплексу у колишньому Чернівецькому районі, натомість отримані кошти він витратив на будівництво у Вінниці мийки самообслуговування.

Документували шахрайство з державними коштами слідчі Слідчого управління обласного главку поліції за оперативного супроводу працівників Відділу захисту інтересів суспільства і держави та процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури.

Зловмисник у 2020 році надав до фонду завідомо неправдиву інформацію для отримання кредитних коштів на будівництво АЗС. Після отримання одного мільйона гривень, він деякий час створював видимість належного виконання умов кредитного договору. Натомість отримані кошти він витратив на будівництво в обласному центрі мийки самообслуговування та придбання туди обладнання, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Триває розслідування

За вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 222 Кримінального кодексу України (Шахрайство з фінансовими ресурсами) підозрюваному загрожує штраф чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, слідчі Відділення поліції № 1 Хмільницького районного управління поліції встановили причетність 24-річної жінки до обману понад десятка жителів різних областей України на суму понад 20 тисяч гривень.

Читайте також

Нічна варта у Вінниці патрульні вилучили автомобіль у водія під час комендантської години
Нічна варта у Вінниці: патрульні вилучили автомобіль у водія під час комендантської години
Детальніше
У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
Детальніше
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу: госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
Детальніше
«Вінницькі титани» випробували нові навчальні простори місто створює безбар'єрні умови для захисників
«Вінницькі титани» випробували нові навчальні простори: місто створює безбар'єрні умови для захисників
Детальніше
У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
Детальніше
Громада підтримує родини Героїв Вінниця виділила ще один мільйон на відпочинок дітей полеглих воїнів
Громада підтримує родини Героїв: Вінниця виділила ще один мільйон на відпочинок дітей полеглих воїнів
Детальніше