Кримінальний дрифт: хуліган з Молдови наражав на небезпеку вінничан
18 січня в Вінниці на площі Ліверпуль та площі Європейській водій автомобіля Ford Fusion, двічі влаштував ризиковані маневри, наражаючи людей на небезпеку.
Автомобіль зупинили працівники патрульної поліції в ніч на 19 січня у Вінниці. Під час огляду у салоні транспортного засобу вилучили зброю.
Підозрюваний - 23-річний громадянин Республіки Молдова, який перебуває у міжнародному розшуку за вчинення хуліганства у країні походження. Його доставили у відділ поліції, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
![Кримінальний дрифт: хуліган з Молдови наражав на небезпеку вінничан](/sites/default/files/styles/compressor/929x638/inline-images/kriminalniy-drift-khuligan-z-moldovi-narazhav-na-nebezpeku-vinnichan-2.jpg?itok=z_4nXyCr)
Вилучену зброю направили на експертизу.
Слідство Вінницького районного управління поліції розпочало кримінальне провадження за ч.2 ст.296 ККУ (хуліганство). Таке правопорушення карається ув’язненням терміном до чотирьох років.
![Кримінальний дрифт: хуліган з Молдови наражав на небезпеку вінничан](/sites/default/files/styles/compressor/1280x591/inline-images/kriminalniy-drift-khuligan-z-moldovi-narazhav-na-nebezpeku-vinnichan-3.jpg?itok=lMrVg6ep)
Нагадаємо, зухвалості немає меж. На площі Ліверпуль в самому центрі міста водій на БМВ влаштував дрифт. В цей час біля лавиць стояли люди, очевидці відзняли порушника.