Хотів покинути авто та втекти: у Вінниці водія знайшли наркотики

Хотів покинути авто та втекти: у Вінниці у водія знайшли наркотики

09:06 18.05.2022

17 травня вночі, патрулюючи вулицю Максимовича у Вінниці, поліцейські помітили чоловіка у припаркованому автомобілі Volkswagen Golf. Інспектори вирішили перевірити громадянина.

Спілкуючись з патрульними, чоловік помітно нервував. Під час перевірки документів він спробував залишити автомобіль та втекти. Інспектори затримали утікача.

У відкритих дверцятах його автівки охоронці порядку виявили три пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичною, - повідомляє патрульна поліція Вінницької області.

Водій

 Для встановлення усіх обставин справи на місце події прибула слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, 16 травня у Вінниці працівники поліції на вул. Київській зупинили 27–річного молодика, який забрав на пошті посилку з наркотичними речовинами

Читайте також

Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Детальніше
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі: у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше
у Вінниці маршрутка зіткнулась з мотоциклом постраждав 17-річний
У Вінниці маршрутка зіткнулась з мотоциклом: постраждав 17-річний водій двоколісного
Детальніше
ДТП у Вінниці велосипедист наїхав на жінку на перехресті і втік з місця події
ДТП у Вінниці: велосипедист наїхав на жінку на перехресті й втік з місця події
Детальніше