Хотів покинути авто та втекти: у Вінниці водія знайшли наркотики

Хотів покинути авто та втекти: у Вінниці у водія знайшли наркотики

09:06 18.05.2022

17 травня вночі, патрулюючи вулицю Максимовича у Вінниці, поліцейські помітили чоловіка у припаркованому автомобілі Volkswagen Golf. Інспектори вирішили перевірити громадянина.

Спілкуючись з патрульними, чоловік помітно нервував. Під час перевірки документів він спробував залишити автомобіль та втекти. Інспектори затримали утікача.

У відкритих дверцятах його автівки охоронці порядку виявили три пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичною, - повідомляє патрульна поліція Вінницької області.

Водій

 Для встановлення усіх обставин справи на місце події прибула слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, 16 травня у Вінниці працівники поліції на вул. Київській зупинили 27–річного молодика, який забрав на пошті посилку з наркотичними речовинами

Читайте також

ДТП у Гайсині літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
ДТП у Гайсині: літня жінка перебігала дорогу і потрапила під колеса авто
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
Детальніше
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до 8 років ув'язнення
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до восьми років ув'язнення
Детальніше
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Детальніше