Хотів покинути авто та втекти: у Вінниці водія знайшли наркотики

Хотів покинути авто та втекти: у Вінниці у водія знайшли наркотики

09:06 18.05.2022

17 травня вночі, патрулюючи вулицю Максимовича у Вінниці, поліцейські помітили чоловіка у припаркованому автомобілі Volkswagen Golf. Інспектори вирішили перевірити громадянина.

Спілкуючись з патрульними, чоловік помітно нервував. Під час перевірки документів він спробував залишити автомобіль та втекти. Інспектори затримали утікача.

У відкритих дверцятах його автівки охоронці порядку виявили три пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичною, - повідомляє патрульна поліція Вінницької області.

Водій

 Для встановлення усіх обставин справи на місце події прибула слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, 16 травня у Вінниці працівники поліції на вул. Київській зупинили 27–річного молодика, який забрав на пошті посилку з наркотичними речовинами

Читайте також

У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Ефект першого власника звідки на аукціоні Manheim з'являються практично нові машини з дисконтом до 30%
Ефект першого власника: звідки на аукціоні Manheim з'являються практично нові машини з дисконтом до 30%
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше