Суд постановив вироку хмільничанці, яка катувала сина за непослух

Хмільничанка, яка катувала сина за непослух, не потрапила за ґрати

16:17 09.09.2024

Хмільничанка, яка катувала сина за непослух, не потрапила за ґрати. Суд призначив їй випробування тримісячним іспитовим строком.

Про це повідомила пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Вирок Хмільницького міськрайонного суду стосовно матері, обвинуваченої у катуванні сина, Вінницький апеляційний суд залишив сьогодні у силі. Згідно з судовим рішенням, жінці призначено п’ять років позбавлення волі, але від його відбування звільнено з випробуванням – трирічним іспитовим строком. Також її зобов’язали пройти двомісячну програму для кривдників, - йдеться у повідомленні.

Вінницький апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу, у якій прокурор просив призначити жінці додаткове покарання – на три роки позбавити права обіймати певні посади, пов’язані з навчанням та вихованням дітей, або займатися певною діяльністю, пов’язаною з роботою з ними.

Влітку минулого року жителька Хмільницького району катувала 12-літнього сина: зв’язувала його, прив’язувала на ніч до батареї. Для цього використовувала ланцюги та навісні замки. Таке покарання за неслухняність призвело до легких тілесних ушкоджень – множинних синців, саден на обличчі, голові, тулубі, руках і ногах хлопчика, - встановили у суді.

Суд урахував позитивну характеристику за місцями проживання і роботи хмільничанки, й те, що вона визнала вину та шкодує про скоєне. Потерпілий просив не карати матір, бо пробачив її.  

Нагадаємо, п’ять років проведе за ґратами раніше судимий фігурант, який неподалік медичного закладу в Хмільнику пограбував чоловіка. Злочин стався у жовтні 2022 року. Завдяки перегляду камер відеоспостереження працівники Хмільницького районного відділу поліції менш ніж за добу встановили та розшукали зловмисника причетного до правопорушення.

Читайте також

У Вінниці засудили фаната «руського міра», який закликав до повалення конституційного ладу
У Вінниці засудили фаната «руського міра», який закликав до повалення конституційного ладу
Детальніше
Ціна зради — 15 років тюрми вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Ціна зради — 15 років тюрми: вінницькі прокурори вивели на чисту воду «крота» з «Укроборонпрому»
Детальніше
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій 12 років тюрми та повна конфіскація майна
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій: 12 років тюрми та повна конфіскація майна
Детальніше
Вінницький блогер отримав три роки за образи військових, проте може сісти на довше
Вінницький блогер отримав три роки за образи військових, проте може сісти на довше
Детальніше
Мільйонні борги перед громадою забудовник під Вінницею хотів «зекономити» на інфраструктурі
Мільйонні борги перед громадою: забудовник під Вінницею хотів «зекономити» на інфраструктурі
Детальніше
Спецоперація у Вінниці батько військового допоміг затримати ділка на величезному хабарі
Спецоперація у Вінниці: батько військового допоміг затримати ділка на величезному хабарі
Детальніше