Камери Ситуаційного центру відстежили чоловіка, який у новорічну ніч обікрав будинок вінничан

Камери Ситуаційного центру відстежили чоловіка, який у новорічну ніч обікрав будинок вінничан

13:41 17.01.2025

23-річний чоловік викрав гроші — щоб приховати сліди злочину, викинув свій одяг у водойму. Проте, оперативники міської поліції, управлінь карного розшуку та криміналістичного аналізу главку відтворили маршрут злочинця. 

Згодом поліцейські встановили та затримали злочинця. Слідство наразі триває.

Так завдяки співпраці фахівців безпекових та силових структур викрили одну з крадіжок, яку вчинили в особливо великих розмірах. Правоохоронці зазначають, що завдяки спільній роботі вдалося як зафіксувати, так і встановити деталі скоєння злочину.

У вечірній час 31 грудня 2024 року злочинець, переконавшись у відсутності господарів, проник до приватного будинку у Вінниці та викрав значну суму коштів. Згодом поліцейські встановили та затримали злочинця. Слідство наразі триває, – про це розповів т.в.о. начальника Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області Олександр Дадикін під час звіту за роботу у 2024 році.

Система «Безпечне місто»

Минулого року завдяки системі «Безпечне місто» вдалося розкрити майже 90% злочинів, скоєних у громадських місцях та на вулицях міста. За допомогою моніторингу зафіксували 687 кримінальних правопорушень, 609 з яких успішно розкриті саме завдяки співпраці «Ситуаційного центру» та правоохоронців.

Така статистика свідчить про високу ефективність сучасних систем безпеки. Працівники поліції наголошують, що це значно спрощує виявлення злочинців та у рази покращує оперативність реагування правоохоронців.

Реалізацією ініціативи «Безпечне місто» займається «Ситуаційний центр» Вінницької міської ради. Принципи роботи системи базуються на сучасних технологіях відеоспостереження, безпеки, оперативного реагування та моніторингу.

Куди звертатись 

Цілодобово за порядком на вулицях слідкують фахівці «Муніципальної варти», поліції та ДСНС. 
До Ситуаційного центру можна зателефонувати за номером - 0674102101. Також — написати у Вайбер та Фейсбук-месенджер
Дзвінки та смс - повідомлення приймають цілодобово.

Нагадаємо, викрав у новорічну ніч понад півтора мільйона гривень: поліція затримала хлопця, який обікрав будинок вінничанки. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Embedded thumbnail for Камери Ситуаційного центру відстежили чоловіка, який у новорічну ніч обікрав будинок вінничан

Читайте також

У Вінниці зупинили перехожого з 39 зіп-пакетиками з PVP-сіллю
У Вінниці зупинили перехожого з 39 зіп-пакетиками з PVP-сіллю
Детальніше
У Вінниці діти бешкетували на залізничних коліях
У Вінниці діти бешкетували на залізничних коліях
Детальніше
Без прав і без шолома у Вінниці зупинили 15-річного водія скутера
Без прав і без шолома: у Вінниці зупинили 15-річного водія скутера
Детальніше
Volkswagen не розминувся з BMW у Вінниці водій напідпитку в'їхав у чуже авто
Volkswagen не розминувся з BMW: у Вінниці водій напідпитку в'їхав у чуже авто
Детальніше
За розповсюдження наркотиків у Вінниці присудили дев'ять років за гратами
За розповсюдження наркотиків у Вінниці присудили дев'ять років за гратами
Детальніше
Патрульні зупинили у Вінниці нетверезого водія скутера
Патрульні зупинили у Вінниці нетверезого водія скутера
Детальніше