Грабіжники банкоматів в руках копів

19:38 07.10.2020

Поліція затримала банду грабіжників. Протягом кількох місяців чоловіки обкрадали банкомати на Вінниччині. На їхньому рахунку чотири підірвані банкомати та понад мільйон вкрадених гривень. Наразі підозрювані в ізоляторі тимчасового тримання. Усі четверо мають сім’ї та роботу. Про них позитивно відгукуються сусіди.

Embedded thumbnail for Грабіжники банкоматів в руках копів

Читайте також

На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
На трасі «Київ–Чоп» мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше