Дивом вижили після ДТП на Стрілецькій

Дивом вижили після ДТП на Стрілецькій

09:26 01.03.2024

Резонансне ДТП, яке сталось 28 лютого у Вінниці поблизу школи №6 на вулиці Стрілецькій, не залишили без уваги.

Журналісти телеканалу "ВІТА" змогли поспілкуватись із мамою Оленою, яка дивом із дітьми вижила після наїзду автівки.

Нагадаємо, слідчі встановлюють обставини автопригоди, у якій постраждала жінка та двоє малолітніх дітей. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Embedded thumbnail for Дивом вижили після ДТП на Стрілецькій

Читайте також

14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше