Дивом вижили після ДТП на Стрілецькій

Дивом вижили після ДТП на Стрілецькій

09:26 01.03.2024

Резонансне ДТП, яке сталось 28 лютого у Вінниці поблизу школи №6 на вулиці Стрілецькій, не залишили без уваги.

Журналісти телеканалу "ВІТА" змогли поспілкуватись із мамою Оленою, яка дивом із дітьми вижила після наїзду автівки.

Нагадаємо, слідчі встановлюють обставини автопригоди, у якій постраждала жінка та двоє малолітніх дітей. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Embedded thumbnail for Дивом вижили після ДТП на Стрілецькій

Читайте також

На Жмеринщині зіткнулися два Ford — постраждала пасажирка
На Жмеринщині зіткнулися два Ford — постраждала пасажирка
Детальніше
ДТП у Барі четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
ДТП у Барі: четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Манеж, аудіоказка і дитяче меню Укрзалізниця розширює мережу дитячих вагонів до 16
Манеж, аудіоказка і дитяче меню: Укрзалізниця розширює мережу дитячих вагонів до 16
Детальніше
Дитяча майстерня малювання у Вінниці вчимося малювати «Черешеньки» гуашшю
Дитяча майстерня малювання у Вінниці: вчимося малювати «Черешеньки» гуашшю
Детальніше
Вінниця — Паневежис діти загиблих і зниклих безвісти захисників поїхали на відпочинок до Литви
Вінниця — Паневежис: діти загиблих і зниклих безвісти захисників поїхали на відпочинок до Литви
Детальніше