Дивом вижили після ДТП на Стрілецькій

Дивом вижили після ДТП на Стрілецькій

09:26 01.03.2024

Резонансне ДТП, яке сталось 28 лютого у Вінниці поблизу школи №6 на вулиці Стрілецькій, не залишили без уваги.

Журналісти телеканалу "ВІТА" змогли поспілкуватись із мамою Оленою, яка дивом із дітьми вижила після наїзду автівки.

Нагадаємо, слідчі встановлюють обставини автопригоди, у якій постраждала жінка та двоє малолітніх дітей. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Embedded thumbnail for Дивом вижили після ДТП на Стрілецькій

Читайте також

Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
У Гнівані автомобіль ВАЗ збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
У Гнівані автомобіліст збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше