Двоє вінницьких водіїв за $100 та 7 тисяч гривень хотіли "домовитися" з копами

Двоє вінницьких водіїв за $100 та 7 тисяч гривень хотіли "домовитися" з копами

13:23 08.02.2021

6 лютого у Вінниці щоб уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, двоє водіїв намагались домовитись з працівниками поліції, запропонувавши їм грошові кошти. Ще два подібні випадки були зафіксовані на території Крижопільської  територіальної громади.  За цими фактами слідством розпочаті кримінальні провадження.

Як зазначили у відділі комунікації поліції Вінницької області, вночі на вулиці Князів Коріатовичів за порушення Правил дорожнього руху патрульні поліцейські зупинили автомобіль Ford під керуванням 30–річного вінничанина.  Під час перевірки документів з'ясувалось, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу відсутнє у базах даних.

Інспектори вирішили перевірити номер кузова автомобіля та виявили, що він знищений. 30-річний водій почав пропонувати патрульним грошові кошти, аби уникнути відповідальності. Інспектори кілька разів попередили чоловіка про кримінальну відповідальність за подібні пропозиції. Водія це не зупинило і він запропонував поліцейським 7 тисяч гривень, - розповідають у поліції.

Двоє вінницьких водіїв за $100 та 7 тисяч гривень хотіли "домовитися" з копами

Цього ж дня близько 4 години ранку під час патрулювання міста працівники поліції на одній з вулиць Вінниці зупинили автомобіль Mitsubishi. 56-річний водій іномарки, вінничанин, перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Під час документування правопорушення чоловік запропонував правоохоронцям 100 доларів США неправомірної вигоди за нескладання на нього адмінпротоколу.

Ще двох правопорушників, віком 46 та 52 роки, які знаходились за кермом в нетверезому стані, задокументували працівники груп реагування патрульної поліції у Крижопільській територіальній громаді. За нескладання адміністративних матеріалів, відповідно до ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), водії пропонували поліцейським грошові кошти, - інформують у поліції.

За цими фактами слідством відкриті кримінальні провадження. Чоловікам загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Нагадаємо, Вінницький водій так хотів відкупитись від патрульних, що навіть підвищував “ставку”

Читайте також

На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
Детальніше