Довічне ув’язнення отримали замовник та кілер за вбивство жінки у Вінниці

Довічне ув’язнення отримали замовник та кілер за вбивство жінки у Вінниці

10:14 15.12.2021
754

У Вінницькому міському суді Вінницької області винесли вирок чоловікам, яких обвинувачували в умисному вбивстві 32-річної жительки Вінниці.
⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀
З матеріалів справи стало відомо, що між колишнім чоловіком потерпілої та останньою після розлучення виник довготривалий конфлікт з приводу зустрічей обвинуваченого з їх спільною малолітньою донькою та прийняття ним участі у вихованні дитини.

Через деякий час обвинувачений вирішив вчинити умисне вбивство колишньої дружини задля можливості здійснення ним подальшого самостійного виховання доньки після смерті її матері. Реалізуючи свій злочинний умисел, обвинувачений через свою електронну пошту почав підшукувати виконавців для вчинення даного злочину, пропонуючи скоїти вбивство за винагороду, при цьому обговорював з ними обставини за яких необхідно вчинити даний злочин, — інформує пресслужба Вінницького міського суду Вінницької області.

Крім того, за допомогою цієї пошти почав підшукувати знаряддя вчинення умисного вбивства, а саме вогнепальної зброї типу "пістолета" чи "револьвера", а також бойових припасів по типу "гранат".

Надалі, знайшовши особу, яка погодилась на скоєння даного злочину за винагороду у розмірі 1 000 доларів, колишній чоловік потерпілої обговорив обставини скоєння вбивства з виконавцем, а саме нанести кілька ножових ударів жінці в область життєво важливих органів та забрати її сумку, з метою імітації пограбування останньої.

Через деякий час колишній чоловік потерпілої передав виконавцю пістолет, споряджений глушником та магазином з набоями, з якого надалі обвинувачений здійснив два постріли в область спини потерпілої, а після того, як жінка впала на землю здійснив ще два контрольних постріли в шию останньої, забрав сумку жінки та викинув її за декілька сотень метрів від місця вчинення вбивства та залишив місце вчинення злочину. Жінка від отриманих поранень померла на місці, — повідомляють у пресслужбі.

У судовому засіданні колишній чоловік свою вину в інкримінованих йому злочинах заперечив у повному обсязі. Інший обвинувачений (виконавець) також заперечив вину у скоєнні інкримінованого йому злочину.

За результатами повного та всебічного судового розгляду суд визнав винними чоловіків у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, п. 11 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України та п. п. 6, 11 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України та призначив їм покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна (для виконавця).

Крім цього, суд зобов’язав стягнути на користь держави з кожного обвинуваченого 68 923 грн. в рівних частинах та 1 026 121 грн. на користь потерпілих в рівних частинах (відшкодування завданої злочином матеріальної шкоди, надання правової допомоги та моральна шкода).

Нагадаємо, 30 листопада у Козятині під час сварки чоловік вбив свого знайомого та намагався спалити докази та заховати тіло.

Embedded thumbnail for Довічне ув’язнення отримали замовник та кілер за вбивство жінки у Вінниці

Читайте також

На Вінниччині у фермера, який не платив за оренду, забрали землі
На Вінниччині у фермера, який не платив за оренду, забрали землі
Детальніше
Літинчанка вбивство співмешканця спробувала видати за самогубство
Літинчанка вбивство співмешканця спробувала видати за самогубство
Детальніше
Посадовиця на Вінниччині вимагала хабаря, щоб зам'яти справу
Посадовиця на Вінниччині викрала документи, щоб "зам'яти" справу
Детальніше
Довічне ув’язнення - за розстріл подружжя фермерів у Барському районі
Довічне ув’язнення - за розстріл подружжя фермерів у Барському районі
Детальніше
13 січня в історії Вінниці та області футбол, лабораторія та орден “Універмагу”
13 січня в історії Вінниці та області: футбол, лабораторія та орден “Універмагу”
Детальніше
Засудили вінничанина, який розважався “замінуваннями”
Засудили вінничанина, який розважався “замінуваннями”
Детальніше