Домашній кривдник з Жмеринського району піде у колонію, бо не виправився

Домашній кривдник з Жмеринського району піде у колонію, бо не виправився

13:36 05.09.2024

Домашнього кривдника з Жмеринського району засудили до двох із лишком років обмеження волі, бо він не виправився.

Про це інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Колегія Вінницького апеляційного суду під головуванням Сергія Бурденюка залишила у силі покарання для 49-літнього жителя одного із сіл Жмеринського району, якому за систематичне домашнє насильство Жмеринський міськрайонний суд призначив обмеження волі, - йдеться у повідомленні.

"Річ у тому, що чоловік не відбув покарання за попереднім судовим рішенням та скоїв новий злочин. Тому остаточне покарання йому призначили за сукупністю вироків. Шляхом часткового приєднання до покарання, призначеного вироком 2024 року, невідбутої частини покарання за вироком 2023 року, остаточно призначити В’ячеславу Р. покарання у виді обмеження волі строком на два роки і два місяці", – йдеться в судових документах.

Також у них значиться: в листопаді минулого року домашнього кривдника засуджено до двох років обмеження волі, але від відбування покарання звільнено із річним випробуванням. А в грудні нетверезий засуджений знову нецензурно лаяв свою колишню дружину та погрожував фізичною розправою. Тобто він умисно і систематично вчиняв психологічне насилля щодо колишньої дружини, з котрою перебуває у сімейних стосунках. Це і призвело до психологічних страждань потерпілої.

Жінка, до речі, не раз викликала до чоловіка поліцейських. За результатами розгляду їхніх протоколів міськрайонний суд притягував порушника до адміністративної відповідальності. Тепер же В’ячеслав P. відбуватиме реальне покарання за домашнє насильство як злочин.  

Триматимуть в кримінально-виконавчій установі

Згідно зі статтею 61 Кримінального кодексу України, покарання у виді обмеження волі полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці.

Нагадаємо, дзвінки з повідомленнями про домашнє насильство у Вінницькому денному центрі соціально-психологічної допомоги отримують ледь не щодня. Булінг в родині немає ані вікового, ані соціального статусу. Нерідко за допомогою звертаються постраждалі з забезпечених та, на перший погляд, щасливих сімей. 

Читайте також

Вбивці вінницького поліцейського - батько та син - постануть перед судом
Детальніше
Священника УПЦ (МП) з Вінниччини судитимуть за схвалення збройної агресії росії
Детальніше
У Жмеринському районі в ДТП травмувалась 63-річна пасажирка
Детальніше
Справу тульчинця, який приторговував гранатами та патронами, розгляне суд
Детальніше
Жителю Бару, який організував незаконний перетин кордону, присудили вісім років
Детальніше
Незаконно привласнені 3 гектари землі повернулись у власність держави
Детальніше