Чоловік, який побив та обікрав жителя Гайсинського району, відсидить чотири роки

Чоловік, який побив та обікрав жителя Гайсинського району, відсидить чотири роки

15:48 06.12.2021

Бершадський районний суд виніс вирок 27-річному обвинуваченому у розбійному нападі на 45-річного потерпілого з Гайсинського району.

28 квітня працівники управління карного розшуку обласного главку поліції спільно з оперативниками Гайсинського районного управління поліції у місті Вінниці затримали чоловіка за підозрою у вчиненні розбійного нападу.

В ході досудового розслідування слідчі зібрали докази причетності затриманого до злочину. Встановили, що нападник наніс тілесні ушкодження потерпілому та відібрав у нього мобільний телефон та кошти у сумі 4200 гривень, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Раніше чоловіка вже притягували до відповідальності за вчинення ряду майнових злочинів.

Чоловік, який побив та обікрав жителя Гайсинського району, відсидить чотири роки

Бершадський районний суд, розглянувши матеріали слідства, визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 187 КК України (розбій) та призначив останньому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Нагадаємо, 1 грудня у місті Бар чоловік спочатку вимагав гроші у місцевого жителя, який зняв кошти у банкоматі, а потім побив його та пограбував. Підозрюваного затримали протягом години.

Читайте також

Генетичний код з народження маленькі вінничани отримали свої перші вишиванки
Генетичний код з народження: маленькі вінничани отримали свої перші вишиванки
Детальніше
Поліція Вінниччини з’ясовує обставини загибелі двох чоловіків на річках області
Поліція Вінниччини з’ясовує обставини загибелі двох чоловіків на річках області
Детальніше
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати подробиці судового засідання
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати: подробиці судового засідання
Детальніше
Лежала на підлозі, не могла покликати на допомогу як врятували 89-річну бабусю в Гайсині
Лежала на підлозі, не могла покликати на допомогу: як врятували 89-річну бабусю в Гайсині
Детальніше
Мільйони на благоустрій прокурори змусили забудовників «розщедритися» на користь вінницьких громад
Мільйони на благоустрій: прокурори змусили забудовників «розщедритися» на користь вінницьких громад
Детальніше
Не впізнавала маму три тижні донька потерпілої у резонансній ДТП розповіла про пережите у вінницькому суді
"Не впізнавала маму три тижні": донька потерпілої у резонансній вінницькій ДТП розповіла про пережите
Детальніше