47-річний вінничанин вкрав смартфон в торгівельному центрі

47-річний вінничанин вкрав смартфон в торгівельному центрі

10:46 13.01.2025

47-річний вінничанин вкрав смартфон в торгівельному центрі – його затримали поліцейські. Чоловіку загрожує до восьми років ув’язнення. 

Про це 13 січня інформує Відділ комунікації поліції Вінницької області. 

10 січня, перебуваючи в одному з торгівельних центрів міста, невідомий чоловік скоїв крадіжку телефону з прилавка. Оперативним шляхом правоохоронці встановили особу фігуранта та його місцеперебування. Ним виявився 47-річний житель м. Вінниця, – йдеться у повідомленні. 

Речовий доказ у правопорушника вилучили.

Слідство триває

Слідством вирішується питання щодо повідомлення чоловікові про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 4. ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, поліцейські затримали раніше судимого зловмисника, який скоїв серію крадіжок у Хмільницькому районі. 48-річний фігурант провів за ґратами понад 20 років за вчинення майнових злочинів. 

Читайте також

У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше