13 років ув’язнення присудили вінничанину за зґвалтування неповнолітньої доньки
Тринадцять років ув’язнення присудили неодноразово судимому вінничанину за зґвалтування неповнолітньої доньки.
Про це 26 серпня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Впродовж майже року чоловік систематично ображав та принижував дитину, погрожував їй фізичною розправою, обмежував спілкування з рідними та однолітками, а в листопаді 2021 року зґвалтував в салоні автомобіля, - йдеться у повідомленні.
Раніше неодноразово судимий чоловік вчинив злочин стосовно власної доньки в період іспитового строку.
За рішенням суду
За зґвалтування та зберігання вогнепальної зброї й бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 3 ст. 152, ч. 1 ст. 263 КК України) суд призначив йому остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 13 років.
Досудове розслідування здійснювалося слідчими відділу поліції №1 Вінницького райуправління, процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення – Вінницька окружна прокуратура.
Нагадаємо, 14 років позбавлення волі – на Вінниччині суд виніс вирок обвинуваченому у зґвалтуванні дівчинки. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.