10-річний вінничанин на самокаті потрапив під колеса маршрутки

10-річний вінничанин на самокаті потрапив під колеса маршрутки

12:04 16.08.2021

15 серпня у Вінниці водій автомобіля Mercedes-Benz допустив зіткнення з 10-річною дитиною на самокаті. У результаті автопригоди хлопчик з політравмою, переломами та забоями різних частин тіла госпіталізований у лікарню. 

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, за інформацією слідства, 48-річний водій маршрутного таксі на провулку Українському, перебуваючи не на маршруті, виконуючи маневр повороту, допустив зіткнення з хлопчиком на самокаті, який рухався по тротуару.

У результаті наїзду дитина госпіталізована у лікарню. Транспортний засіб поміщений на арештмайданчик. Водій освідуваний. Він тверезий, - інформують у поліції. 

За фактом ДТП триває слідство.

10-річний вінничанин на самокаті потрапив під колеса маршрутки

Нагадаємо, У Вінниці на перехресті збили  84-річного пішохода

Читайте також

Масштабне браконьєрство на Вінниччині збитки перевищили 7 мільйонів гривень
Масштабне браконьєрство на Вінниччині: збитки перевищили 7 мільйонів гривень
Детальніше
Викрадення та штурм КОРДу у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Викрадення та штурм КОРДу: у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Детальніше
Шокуючі деталі справи педофіла у Вінниці від інтернет-переписки до сексуального насильства та порнографії
Від інтернет-переписки до згвалтування: у Вінниці судитимуть підприємця за зґвалтування 12-річної
Детальніше
Нічна погоня аж під Уманню затримали п’яних молодиків, які викрали Opel на Вінниччині
Нічна погоня: аж під Уманню затримали п’яних молодиків, які викрали Opel на Вінниччині
Детальніше
Вінницькі вибухотехніки показали очі ракети Х-101
Вінницькі вибухотехніки показали "очі" ракети Х-101
Детальніше
Киянин організовував незаконний виїзд за кордон - його затримали у Вінниці
Киянин організовував незаконний виїзд за кордон - його затримали у Вінниці
Детальніше