Жителя Гайсинського району підозрюють у вбивстві свого знайомого

Жителя Гайсинського району підозрюють у вбивстві свого знайомого

13:06 26.01.2021

За процесуального керівництва Немирівської місцевої  прокуратури повідомлено про підозру жителю Гайсинського району в умисному вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України).

Слідством установлено, що під час вживання алкогольних напоїв у приміщенні літньої кухні 58-річного чоловіка із його 76-річним знайомим  виник конфлікт через пролиту потерпілим брагу. Підозрюваний завдав численні удари по тулубу чоловіка, спричинивши йому тілесні ушкодження у виді закритої тупої травми грудної клітки та множинних двобічних переломів ребер, від яких потерпілий помер на місці події, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Слідчим суддею Гайсинського районного суду до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів без можливості внесення застави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться слідчі та процесуальні дії. У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину перед судом, підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років, - додають у прокуратурі.

Нагадаємо, у Гайсинському районі чоловік вбив свого товариша і сам зателефонував поліції.

Читайте також

Замість відбудови — розкрадання на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Замість відбудови — розкрадання: на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Детальніше
20 тисяч за підпис у Вінниці викрили корупціонерів із Держпродспоживслужби
20 тисяч за підпис: у Вінниці викрили корупціонерів із Держпродспоживслужби
Детальніше
Самогубство чи кримінал Під Вінницею знайшли понівечене вогнем тіло 26-річного вінничанина
Самогубство чи кримінал? Під Вінницею знайшли обгоріле тіло 26-річного вінничанина
Детальніше
Фура вилетіла на зустрічну — вісім постраждалих подробиці ДТП з рейсовим автобусом на Вінниччині
Фура вилетіла на зустрічну — вісім постраждалих: подробиці ДТП з рейсовим автобусом на Вінниччині
Детальніше
Згорів разом зі своїм будинком фатальна звичка призвела до страшної смерті на Гайсинщині
Згорів разом зі своїм будинком: фатальна звичка призвела до страшної смерті на Гайсинщині
Детальніше
20 років тюрми не вистачило у Вінниці рецидивіст викрав авто прямо з-під вікон власника
20 років тюрми не вистачило: у Вінниці рецидивіст викрав авто прямо з-під вікон власника
Детальніше