За вирубку дерев на суму 1,3 млн грн "чорному лісорубові" загрожує до 7 років за гратами

За вирубку дерев на суму 1,3 млн грн "чорному лісорубові" загрожує до 7 років за гратами

10:13 28.01.2021

Могилів-Подільські слідчі повідомили про підозру "чорному лісорубові". Підозрюваний незаконно зрізав 268 дерев, завдавши збитків державі на суму 1 300 000 гривень. Два десятки дерев чоловік знищив на території ландшафтного заказника "Дністер", який входить до складу природно-заповідного фонду України. Чоловікові загрожує до 7 років ув’язнення.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області,  42-річного правопорушника, який власним ватажним автомобілем "ЗІЛ" перевозив деревину, зупинили в серпні минулого року у Мурованокуриловецькому районі.

Під час перевірки чоловік не надав поліцейським документи на вантаж, які б засвідчили легальне походження деревини та законність її перевезення. Під час досудового розслідування кримінального провадження слідчі встановили місця, де здійснювалась незаконна порубка. Одне з них – це територія ландшафтного заказника "Дністер". За два місяці чоловік встиг зрізати 268 дерев порід таких, як  ясен, клен, граб, берест, акація та черешня, - інформують у поліції

27 січня чоловікові оголосили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частинами 3 та 4 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу). Чоловікові загрожує до семи років позбавлення.

Нагадаємо, В Тростянці зупинили "ЗІЛ", повний деревини

Читайте також

Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше
Ховався у Вінницькій області громадянина рф примусово видворять з України
Ховався у Вінницькій області: громадянина рф примусово видворять з України
Детальніше
Трагедія на Привокзальній у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Трагедія на Привокзальній: у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Детальніше
Браконьєрство під час нересту на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Браконьєрство під час нересту: на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Детальніше
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
Детальніше
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW двоє людей у лікарні
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW: двоє людей у лікарні
Детальніше