В Козятині жінка потрапила під колеса авто прямо на "зебрі"

В Козятині жінка потрапила під колеса авто прямо на "зебрі"

12:45 05.08.2021

Автопригода сталась 4 серпня на перехресті вулиць Пилипа Орлика та Героїв Майдану  у Козятині близько 9 години ранку. Травмована 76-річна місцева жителька госпіталізована до лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, за кермом автомобіля "ВАЗ" перебував 65-річний житель Глуховецької територіальної громади.

За попередньою інформацією слідства, водій легковика допустив наїзд на потерпілу, коли вона переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. У результаті наїзду пенсіонерка отримала тілесні ушкодження та госпіталізована, - інформують у поліції.

Слідство розпочало кримінальне провадження. 

Нагадаємо, В Гайсинському районі вантажівка в’їхала у дерево: водій загинув, пасажир у лікарні

Читайте також

У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
У Гнівані автомобіль ВАЗ збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
У Гнівані автомобіліст збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше
Смертельна ДТП у Вінницькому районі під колесами вантажівки загинула 9-річна дитина
Смертельна ДТП у Вінницькому районі: під колесами вантажівки загинула 9-річна дитина
Детальніше