Управителя ОСББ у Вінниці підозрюють у привласненні 116 тис. грн

Управителя ОСББ у Вінниці підозрюють у привласненні 116 тис. грн

15:00 02.07.2021
126

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури повідомлено про підозру управителю одного з об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) Вінниці у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2, 3 ст.191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в тому числі вчинене повторно).

Слідством установлено, що одне з ОСББ міста Вінниці уклало договір про надання послуг з управління будинком, спорудою та прибудинковою територією з управителем, до повноважень якого, серед іншого, входило ведення поточних та депозитних рахунків об’єднання.

Надалі, маючи змогу здійснювати оперативне управління та розпорядження коштами об'єднання, розміщеними на банківському рахунку, управитель вчинив привласнення грошових коштів ОСББ. Для цього він використав платіжну картку, яка перебувала в його віданні, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Установлено, що протягом року підозрюваний зняв з банкомату 116 тисяч гривень, якими надалі розпорядився на власний розсуд, не облікувавши їх у касовій книзі та річному звіті.

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи для встановлення всіх обставин події.

Нагадаємо, У Вінниці, під приводом утеплення будинку, псевдодиректор фірми привласнив понад 3 млн. грн. коштів ОСББ.

Читайте також
На Вінниччині прокуратура повертає у власність громад земельні ділянки
Детальніше
За ДТП у стані сп’яніння 20-річний вінничанин отримав три роки позбавлення волі
Детальніше
Вінницьке подружжя вербувало дітей з метою експлуатації в порнобізнесі
Детальніше
Апеляційний суд залишив без змін вирок двом жорстоким вбивцям з Вінниччини
Детальніше
Прокуратура оскаржуватиме можливість внесення застави водієві, який збив на смерть двох дітей
Детальніше
В Немирові банк неправомірно орендував приміщення школи
Детальніше