У Вінницькому районі нетверезий чоловік вбив односельця

У Вінницькому районі нетверезий чоловік вбив односельця

12:36 06.09.2021

5 вересня оперативники затримали нетверезого мешканця Вінницького району, який під час конфлікту вдарив односельця, після чого останній впав та вдарився головою об асфальт. Під час надання допомоги 59-річний чоловік помер у лікарні. Затриманий перебуває в ізоляторі, йому загрожує до 10 років ув’язнення.

До поліції надійшло повідомлення з лікарні про смерть жителя Агрономічної територіальної громади, який з травмою голови каретою швидкої допомоги був доставлений до медичного закладу.

Як розповів керівник відділу поліції №3 Вінницького  районного управління поліції Сергій Токан, за кілька годин після надходження повідомлення працівники поліції за місцем проживання затримали підозрюваного у нанесенні смертельної травми потерпілому. Ним виявився 32-річний місцевий житель.

Поліцейські встановили, що між чоловіками у місцевому магазині виник конфлікт. Чоловіки спочатку сперечались у торговельному залі, а потім вийшли з’ясовувати стосунки на вулицю. Підозрюваний, який перебував в стані алкогольного сп’яніння,  рукою вдарив односельця. Той впав та вдарився головою об асфальт, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Потерпілого каретою швидкої допомоги доставили до лікарні, де під час надання медичної допомоги він помер.

Наразі підозрюваний затриманий і перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується  питання про оголошення йому про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, - додають у поліції.

Поліцією розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). За такий злочин чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Вдарив ножем у спину: у Браїлові після застілля син вбив свою матір.

Читайте також

У Вінницькому районі зіткнулись дав авто - постраждали четверо людей
У Вінницькому районі зіткнулись дав авто - постраждали четверо людей
Детальніше
У Вінниці суд продовжив тримання під вартою підозрюваного у подвійному вбивстві
У Вінниці суд продовжив тримання під вартою вчителя, підозрюваного у подвійному вбивстві
Детальніше
Працівник СТО викрав нове авто й розтрощив його вщент у п'яному ДТП
Працівник СТО викрав нове авто й розтрощив його вщент у п'яному ДТП
Детальніше
Адвокату, який спричинив на Вінниччині смертельну ДТП, підозру вручили… через 17 років
Адвокату, який спричинив на Вінниччині смертельну ДТП, підозру вручили… через 17 років
Детальніше
У Вінниці зупинили водія напідпитку рівень алкоголю у п'ять разів перевищив норму
У Вінниці зупинили водія напідпитку: рівень алкоголю у п'ять разів перевищив норму
Детальніше
У Вінниці п'яний водій здійснив вночі ДТП
У Вінниці п'яний водій здійснив вночі ДТП
Детальніше