У Вінниці затримали чоловіка, якого підозрюють в низці крадіжок

У Вінниці затримали чоловіка, якого підозрюють в низці крадіжок

10:31 28.04.2021

23 квітня  поліцейські затримали раніше судимого жителя Вінниці,  який підозрюється у  вчиненні крадіжок особистого майна  з підвальних приміщень вінничан, зокрема велосипедів.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, на  вулиці Пирогова увагу патрульних  поліцейських привернув чоловік,  який ніс чотири автомобільні шини.  В ході розмови з патрульними  чоловік не міг пояснити походження  шин. Правоохоронці з’ясували, що він щойно  викрав їх з підвального приміщення  приватного домогосподарства обласного центру.

Поліцейські затримали  злодія  раніше, ніж потерпілі дізнались про крадіжку. Для подальшого документування правопорушення прибула слідчо-оперативна група поліції. В ході розслідування встановлено, що 40-річний вінничанин, раніше судимий за майнові та наркозлочини, причетний до вчинення крадіжок з підвальних приміщень жителів обласного центру, - повідомили в поліції

У Вінниці затримали чоловіка, якого підозрюють в низці крадіжок

З початку року чоловік обікрав ще трьох вінничан: з підсобних приміщень викрав чотири велосипеди, запасні частини до них  та зварювальний апарат.

За місцем проживання затриманого  виявили  частину крадених речей. Поліцейські перевіряють підозрюваного на причетність до аналогічних злочинів на території Вінниці, - інформують правоохоронці.

Наразі йому обрали запобіжний захід  у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 90 тисяч гривень. За крадіжку затриманому загрожує до 6 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Пильна вінничанка допомогла поліції затримали квартирного злодія

Читайте також

На Соборній у Вінниці 47-річна жінка потрапила під колеса авто на переході
На Соборній у Вінниці 47-річна жінка потрапила під колеса авто на переході
Детальніше
ДТП у Гайсинському районі після зіткнення з фургоном госпіталізували водійку скутера
ДТП у Гайсинському районі: після зіткнення з фургоном госпіталізували водійку скутера
Детальніше
На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
Детальніше
Стріляв у бік підлітків на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Стріляв у бік підлітків: на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Детальніше
Підроблений техпаспорт за гроші на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Підроблений техпаспорт за гроші: на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Детальніше
У Жмеринці після зіткнення з ВАЗом до лікарні потрапила 54-річна велосипедистка
У Жмеринці після зіткнення з ВАЗом до лікарні потрапила 54-річна велосипедистка
Детальніше