У Вінниці за хабар судитимуть посадовця облдержадміністрації

У Вінниці за хабар судитимуть посадовця облдержадміністрації

12:32 18.06.2021

18 червня направили до суду матеріали відносно начальника одного з управлінь Вінницької обласної державної адміністрації. Чоловік отримав 2 тисячі доларів від представника приватного підприємства.

Про це  повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Під час досудового розслідування слідчі встановили, що наприкінці минулого року в службовому  кабінеті Вінницької обласної державної адміністрації чиновник  отримав неправомірну вигоду у розмірі 2000 доларів США. За ці кошти посадовець мав "посприяти" позитивному рішенню щодо видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами одного з приватних підприємств області, - інформують у поліції.

Дії посадовця слідчі кваліфікували як зловживання впливом. Матеріали розслідування 18 червня з обвинувальним актом направлено до суду. Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі.   

Нагадаємо, У Хмільнику дружина нетверезого водія пропонувала копам 10 тисяч гривень

Читайте також

На Вінниччині ремонтують дороги біля Оленівки та Тростянця що вже зроблено
На Вінниччині ремонтують дороги біля Оленівки та Тростянця: що вже зроблено
Детальніше
Налив зерна, цвітіння гороху і перші суцвіття соняшнику як розвиваються посіви на Вінниччині
Налив зерна, цвітіння гороху і перші суцвіття соняшнику: як розвиваються посіви на Вінниччині
Детальніше
На Вінниччині ремонтують державну трасу біля Турбівського кільця
На Вінниччині ремонтують державну трасу біля Турбівського кільця
Детальніше
Ліси, туризм і заповідні зони на Вінниччині визначать межі всіх регіональних парків
Ліси, туризм і заповідні зони: на Вінниччині визначать межі всіх регіональних парків
Детальніше
«Політика Героїв» у дії: 29 сімей ветеранів Вінниччини отримали житлові сертифікати
«Політика Героїв» у дії: 29 сімей ветеранів Вінниччини отримали житлові сертифікати
Детальніше
На Вінниччині пройшов третій ретрит «Сила двох» для ветеранських сімей
На Вінниччині відбувся третій ретрит «Сила двох» для ветеранських сімей
Детальніше