У Вінниці 19-річний водій на BMW збив жінку на зупинці

У Вінниці 19-річний водій на BMW збив жінку на зупинці

11:15 20.10.2020

Автотроща сталась напередодні близько 16 годин на перехресті вулиць 600-річчя та Келецька. Водій BMW не впорався з керуванням, внаслідок чого іномарка виїхала на зупинку громадського транспорту та травмувала жінку.

За кермом іномарки перебував 19-річний водій. 

У Вінниці 19-річний водій на BMW збив жінку на зупинці

58-річну вінничанку, яка стояла на зупинці транспорту,  з тілесними ушкодженнями доставили до лікарні. Після надання медичної допомоги її відпустили додому.

У Вінниці 19-річний водій на BMW збив жінку на зупинці

Більше подробиць у випуску новин о 13:00 на телеканалі ВІТА

Як ми повідомляли раніше, На Соборній водій «під кайфом» погрожував пістолетом вінничанину

Читайте також

На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту відкрили кримінальне провадження
На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту: відкрили кримінальне провадження
Детальніше
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
У Гнівані автомобіль ВАЗ збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
У Гнівані автомобіліст збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше