У Вінниці 19-річний водій на BMW збив жінку на зупинці

У Вінниці 19-річний водій на BMW збив жінку на зупинці

11:15 20.10.2020

Автотроща сталась напередодні близько 16 годин на перехресті вулиць 600-річчя та Келецька. Водій BMW не впорався з керуванням, внаслідок чого іномарка виїхала на зупинку громадського транспорту та травмувала жінку.

За кермом іномарки перебував 19-річний водій. 

У Вінниці 19-річний водій на BMW збив жінку на зупинці

58-річну вінничанку, яка стояла на зупинці транспорту,  з тілесними ушкодженнями доставили до лікарні. Після надання медичної допомоги її відпустили додому.

У Вінниці 19-річний водій на BMW збив жінку на зупинці

Більше подробиць у випуску новин о 13:00 на телеканалі ВІТА

Як ми повідомляли раніше, На Соборній водій «під кайфом» погрожував пістолетом вінничанину

Читайте також

Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
Смертельна ДТП у Вінницькому районі під колесами вантажівки загинула 9-річна дитина
Смертельна ДТП у Вінницькому районі: під колесами вантажівки загинула 9-річна дитина
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше