У Козятині котельні кілька років отруювали повітря  - почато кримінальне провадження

У Козятині котельні кілька років отруювали повітря - почато кримінальне провадження

13:12 01.04.2021
541

Хмільницькою окружною прокуратурою за матеріалами Управління СБУ у Вінницькій області розпочато кримінальне провадження за фактом забруднення на території Козятинської територіальної громади атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров'я людей та довкілля речовинами, відходами та іншими матеріалами виробництва (ч.2 ст.241 КК України).

Установлено, що факти викидів шкідливих речовин в атмосферу котельнями фіксувалися у Козятині впродовж кількох опалювальних сезонів. Місцеві жителі скаржилися на орендарів котелень, які надають послуги з теплопостачання, до відповідних контролюючих органів. Утім підприємці, користуючись формальними підставами, тривалий час не допускали екологічних інспекторів до перевірок.

Наразі в рамках кримінального провадження проводяться огляди котелень, відбираються зразки викидів для лабораторних досліджень, з’ясовується вплив викидів на населення, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення чинним законодавством передбачено відповідальність у виді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, у Вінниці на території підприємства загорілась котельня.

Читайте також
У Вінниці нагородили юних учасників екологічного квесту
Детальніше
У Козятині передчасно помер відомий спортсмен і майстер
Детальніше
Вінничани продовжують чепурити місто
Детальніше
У Вінниці виготовляють килимки з джинсів
Детальніше
У Вінниці оголосили швидкий конкурс проектів на екологічну тематику
Детальніше
 В Козятині цілу ніч розшукували 11-річного хлопця, який не повернувся зі школи
Детальніше