Судитимуть 25-річного вінничанина за вимагання 1000 доларів

Судитимуть 25-річного вінничанина за вимагання 1000 доларів

14:00 11.06.2021

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно 25-річного жителя Вінниці, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.189 КК України (вимога передачі чужого майна з погрозою насильства над потерпілим (вимагання), поєднане з насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи).

Слідством установлено, що вінничанин протягом лютого – березня поточного року створив вигадану ситуацію щодо виникнення боргового зобов’язання у потерпілого, після чого погрозами насильства висловив вимогу виплати йому грошові кошти у розмірі 1000 доларів США за його безпеку. Так, 25-річний чоловік неодноразово висловлював потерпілому погрози фізичною розправою, у тому числі із застосуванням предмета, схожого на вогнепальну зброю, які потерпілий сприймав, як реальні.

Надалі, співробітниками поліції затримано зловмисника та вилучено у нього грошові кошти, які він вимагав у потерпілого, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

У разі доведення винуватості чоловіка в судовому порядку йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, на Вінниччині поліцейський вимагав 1000 доларів, щоб "зам'яти" справу.

Читайте також

14 фіктивних актів замість реальної допомоги як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
14 фіктивних актів замість реальної допомоги: як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
Детальніше
Земельний дерибан на Вінниччині посадовець оцінив вісім гектарів у 5 тисяч доларів
Земельний дерибан на Вінниччині: посадовець оцінив вісім гектарів у 5 тисяч доларів
Детальніше
Мільйонні перегляди та нецензурна лайка на адресу ТЦК: вінницьку тіктокерку взяли під варту
Мільйонні перегляди та нецензурна лайка на адресу ТЦК: вінницьку тіктокерку взяли під варту
Детальніше
Генетичний код з народження маленькі вінничани отримали свої перші вишиванки
Генетичний код з народження: маленькі вінничани отримали свої перші вишиванки
Детальніше
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати подробиці судового засідання
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати: подробиці судового засідання
Детальніше
Рекорд нахабності на Вінниччині водій двічі за вечір сів п’яним за кермо після спроби дати хабар
Рекорд нахабності: на Вінниччині водій двічі за вечір сів п’яним за кермо після спроби дати хабар
Детальніше