Ревнивець забив співмешканку до смерті - йому оголосили про підозру

Ревнивець забив співмешканку до смерті - йому оголосили про підозру

13:05 13.04.2021

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю Вінницького району, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

За даними слідства, уночі між 34-річним чоловіком та його 30-річною співмешканкою у їхньому будинку на ґрунті ревнощів відбулася словесна суперечка, яка переросла у бійку.

Під час конфлікту чоловік руками та ногами наніс потерпілій значну кількість ударів по голові та тулубу, спричинивши їй тяжкі тілесні ушкодження. Після цього підозрюваний  силоміць виштовхав жінку з помешкання, кинувши її на бетоновану доріжку перед входом до будинку. Сам чоловік повернувся до будинку та ліг спати, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Унаслідок отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла. Її тіло без ознак життя підозрюваний виявив уранці та повідомив про це у поліцію.
На цей час до суду надіслано клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, - додають у прокуратурі.

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи для встановлення всіх обставин події.

Нагадаємо, судитимуть вінничанина, який через ревнощі убив дружину.

Читайте також

ДТП у Вінниці велосипедист наїхав на жінку на перехресті і втік з місця події
ДТП у Вінниці: велосипедист наїхав на жінку на перехресті й втік з місця події
Детальніше
Гайсинська поліція розшукує трьох зловмисників — повідомити про них можна за номером 102
Гайсинська поліція розшукує трьох зловмисників — повідомити про них можна за номером 102
Детальніше
На Вінниччині зупинили п'яного водія він кермував авто, яке було в розшуку
На Вінниччині зупинили п'яного водія: він кермував авто, яке було в розшуку
Детальніше
Секунди вирішували все у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Секунди вирішували все: у Вінниці поліцейські встигли вивести людей з вогню
Детальніше
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі справу розгляне суд
Сексуальне насильство над дітьми у вінницькому реабілітаційному центрі: справу розгляне суд
Детальніше
Під Вінницею у ДТП постраждали чотири людини рух оргнізували в об'їзд
Під Вінницею у ДТП постраждали чотири людини: рух організували в об'їзд
Детальніше