Після вбивства жінки житель Костюківки перевдягнув тіло в чистий одяг, аби відвести від себе підозри

Після вбивства жінки житель Костюківки перевдягнув тіло в чистий одяг, аби відвести від себе підозри

11:58 28.04.2021

27 квітня в селі Костюківка Теплицької територіальної громади чоловік наніс смертельні ушкодження своїй співмешканці. Аби приховати сліди злочину, чоловік намагався видати її смерть за природню – перевдягнув тіло вбитої у чистий одяг, вимив підлогу та пішов до старости села, розповісти  про "раптову" смерть співмешканки. Судмедексперт виявив на тілі 56-річної жінки численні синці та садна, а згодом підтвердив, що смерть настала від розриву внутрішніх органів. Чоловіка затримали.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, слідчо-оперативній групі, яка прибула на місце події, нетверезий співмешканець потерпілої розповів, що вони разом із жінкою розпивали спиртні напої, після чого зайнялись хатніми справами. Через деякий час співмешканці стало погано, і вона померла. 

Під час огляду лікарі на тілі потерпілої виявили численні синці та садна, а поліцейські, оглянувши місце події, вилучили одяг зі слідами крові. Підозри поліцейських щодо причетності до смерті жінки її співмешканцем підтвердив судово-медичний експерт, який встановив, потерпіла померла від розриву внутрішніх органів.

Попередньо встановлено, що нетверезий чоловік під час сварки наніс жінці тілесні ушкодження, несумісні з життям, після чого переодягнув її в чистий одяг, помив підлогу та пішов до старости села, розповісти про раптову смерть співмешканки, - повідомили в поліції.

Після вбивства жінки житель Костюківки перевдягнув тіло в чистий одяг, аби відвести від себе підозри

44-річний підозрюваний затриманий за підозрою в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть потерпілого. Раніше він притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину на території іншої області та крадіжки. Вирішується питання про оголошення йому про підозру та обрання запобіжного заходу - взяття під варту. За такий злочин передбачено до 10 років ув'язнення.

Нагадаємо, Вінничанин, який молотком забив до смерті свою родину,  решту життя проведе за гратами

Читайте також

Нічна варта у Вінниці патрульні вилучили автомобіль у водія під час комендантської години
Нічна варта у Вінниці: патрульні вилучили автомобіль у водія під час комендантської години
Детальніше
У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
Детальніше
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу: госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
Детальніше
«Вінницькі титани» випробували нові навчальні простори місто створює безбар'єрні умови для захисників
«Вінницькі титани» випробували нові навчальні простори: місто створює безбар'єрні умови для захисників
Детальніше
У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
У Вінниці пасажири побили водійку трамвая через роботу автоматичних дверей
Детальніше
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
Детальніше