На вулиці Київській на "зебрі" збили 67-річну вінничанку

На вулиці Київській на "зебрі" збили 67-річну вінничанку

13:00 13.01.2021

12 січня на перехресті вулиць Київської та Стеценка сталась дорожньо-транспортна пригода за участі пішохода. Автомобіль Opel Omega здійснив наїзд на пенсіонерку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу.

У відділі комунікації поліції Вінницької області повідомляють, що за кермом Opel Omega переував 24-річний вінничанин. 

У результаті аварії потерпіла з численними забоями госпіталізована у відділення політравми.  Водій освідуваний. Він тверезий. Поліція з’ясовує причини та обставини аварії, - зазначають у поліції.

Нагадаємо, На Замостянській підліток, вийшовши з трамваю, потрапив під колеса авто

Читайте також

На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту відкрили кримінальне провадження
На Вінниччині водій збив пішохода під час повороту: відкрили кримінальне провадження
Детальніше
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
У Гнівані автомобіль ВАЗ збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
У Гнівані автомобіліст збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше