На вулиці Київській на "зебрі" збили 67-річну вінничанку

На вулиці Київській на "зебрі" збили 67-річну вінничанку

13:00 13.01.2021

12 січня на перехресті вулиць Київської та Стеценка сталась дорожньо-транспортна пригода за участі пішохода. Автомобіль Opel Omega здійснив наїзд на пенсіонерку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу.

У відділі комунікації поліції Вінницької області повідомляють, що за кермом Opel Omega переував 24-річний вінничанин. 

У результаті аварії потерпіла з численними забоями госпіталізована у відділення політравми.  Водій освідуваний. Він тверезий. Поліція з’ясовує причини та обставини аварії, - зазначають у поліції.

Нагадаємо, На Замостянській підліток, вийшовши з трамваю, потрапив під колеса авто

Читайте також

На Жмеринщині зіткнулися два Ford — постраждала пасажирка
На Жмеринщині зіткнулися два Ford — постраждала пасажирка
Детальніше
ДТП у Барі четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
ДТП у Барі: четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
Детальніше
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
Детальніше
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до 8 років ув'язнення
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до восьми років ув'язнення
Детальніше
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Детальніше
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі: у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
Детальніше