На Вінниччині затримали нетверезого чоловіка, який погрожував підірвати вдома гранату

На Вінниччині затримали нетверезого чоловіка, який погрожував підірвати вдома гранату

10:21 08.02.2021

Днями працівники Відділу поліції №1 Гайсинського районного управління затримали раніше судимого жителя Бершадської територіальної громади, який повідомив про свій намір підірвати вдома гранату РГД-5.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, до правоохоронців надійшло повідомлення від 35-річного чоловіка про те, що в нього вдома є граната РГД і він її підірве.

За місцем проживання зловмисника виїхали вибухотехніки, кінологи, криміналісти та слідчо-оперативна група поліції. Чоловіка, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини та незаконне поводження зі зброєю, і провів за ґратами близько 12 років, поліцейські затримали за місцем проживання в стані алкогольного сп'яніння, - інформують у поліції

Вибухотехніки обстежили житло чоловіка та прилеглу до нього територію. Небезпечних предметів вони не виявили. Натомість у помешканні чоловіка слідчі знайшли та вилучили  марихуану.

Правопорушник затриманий в процесуальному порядку та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

За фактом неправдивого повідомлення про замінування у поліції розпочали кримінальне провадження. Також розпочато розслідування за фактом зберігання наркотичних засобів. "Підривнику" загрожує до 6 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Вночі на Замостянській чоловік погрожував підірвати багатоповерхівку. Мешканців евакуювали, "підривника" затримали

Читайте також

Жорстоке побиття підлітка у вінницькому ТРЦ ексклюзивне інтерв'ю з потерпілим
Жорстоке побиття підлітка у вінницькому ТРЦ: ексклюзивне інтерв'ю з потерпілим
Детальніше
На вул.Пирогова у Вінниці патрульні зупинили п'яного водія “Мерседеса”
На вул.Пирогова у Вінниці патрульні зупинили п'яного водія
Детальніше
Вінничани ошукали громадянина Республіки Гана на понад 36 тис. доларів
Вінничани ошукали громадянина Республіки Гана на понад 36 тис. доларів
Детальніше
Поліція працює на місці смертельної ДТП у Вінницькому районі
Поліція працює на місці смертельної ДТП у Вінницькому районі
Детальніше
Резонансне вбивство двох школярів у Шаргороді поліція завершила розслідування
Резонансне вбивство двох школярів у Шаргороді: поліція завершила розслідування
Детальніше
У Тульчинському районі два рецидивісти обікрали приватний житловий будинок
У Тульчинському районі два рецидивісти обікрали приватний житловий будинок
Детальніше