На Вінниччині за домашнє насильство до відповідальності притягнули 2500 кривдників

На Вінниччині за домашнє насильство до відповідальності притягнули 2500 кривдників

11:17 21.05.2021

З початку року до поліції Вінниччини надійшло 1671  повідомлення громадян  про вчинення домашнього насильства. 1354 заяв були подані жінками, 289 – чоловіками та 28 – неповнолітніми. До адміністративної відповідальності притягнули понад 2500 правопорушників.

Як інформують у відділі комунікації поліції Вінницької області, на обліку поліції перебуває 3655 домашніх кривдників, майже половину з них на облік поставили у цьому році. З початку року працівники поліції винесли 499 термінових заборонних приписів особам, які вчиняли домашнє насильство.

До поліції звернулась 39-річна вінничанка, проте, що її колишній чоловік вчиняє відносно неї фізичне, психологічне, економічне насильство та погрожує фізичною розправою. На домашнього кривдника працівники поліції склали адміністративний протокол та винесли заборонний припис.  Ще одну вінничанку поліцейські з дитиною помістили у кризову кімнату для жертв домашнього насильства, - розповіли у поліції.

Слідчими підрозділами поліції розслідується 43 кримінальних провадження за злочини, вчинені у сімейному середовищі, 21 з яких за домашнє насильство.

На Вінниччині за домашнє насильство до відповідальності притягнули 2500 кривдників

Нагадаємо, Вінниця стала одним із перших міст, де запрацювали кризові кімнати для постраждалих від домашнього насильства

Читайте також

Смертельна троща на трасі М-21 на Вінниччині вантажівка влетіла у пасажирський автобус
Смертельна троща на трасі М-21: на Вінниччині вантажівка влетіла у пасажирський автобус
Детальніше
Майже у 10 разів більше норми у Вінниці посеред ночі затримали п’яного водія на Renault
Майже у 10 разів більше норми: у Вінниці посеред ночі затримали п’яного водія на Renault
Детальніше
Масштабне браконьєрство на Вінниччині збитки перевищили 7 мільйонів гривень
Масштабне браконьєрство на Вінниччині: збитки перевищили 7 мільйонів гривень
Детальніше
Викрадення та штурм КОРДу у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Викрадення та штурм КОРДу: у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Детальніше
Шокуючі деталі справи педофіла у Вінниці від інтернет-переписки до сексуального насильства та порнографії
Від інтернет-переписки до згвалтування: у Вінниці судитимуть підприємця за зґвалтування 12-річної
Детальніше
Нічна погоня аж під Уманню затримали п’яних молодиків, які викрали Opel на Вінниччині
Нічна погоня: аж під Уманню затримали п’яних молодиків, які викрали Opel на Вінниччині
Детальніше