На Вінниччині підрядник розкрадав кошти на ремонті дороги

На Вінниччині підрядник розкрадав кошти на ремонті дороги

16:19 10.06.2021
55

Прокурорами Липовецького відділу Немирівської окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно керівника підрядної організації, який обвинувачується у розкраданні та подальшій легалізації бюджетних коштів, виділених на проведення ремонтних робіт доріг тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191, ч.1 ст.209, ч.1 ст.366 КК України.

Слідством установлено, що у 2018 році сільська рада уклала договір підряду з юридичною особою, яка спеціалізується на будівництві доріг, про капітальний ремонт сільської дороги. З’ясовано також, що обсяги фактично виконаних робіт не відповідають відомостям, викладеним в акті виконаних робіт, що підтверджено висновком будівельно-технічної експертизи та встановлено вартість завданих територіальній громаді збитків на суму майже 240 тис. грн.

Надалі безпідставно отримані кошти легалізовано шляхом вчинення фінансових операцій, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Прокурором у провадженні разом із обвинувальним актом до суду передано цивільний позов в інтересах органу місцевого самоврядування з метою відшкодування збитків, завданих злочином. Також на підставі ухвали слідчого судді накладено арешт на майно на суму понад 1 млн 600 тис. грн.

Нагадаємо, Вінницька обласна прокуратура заперечує тиск на голову кооперативу.

Читайте також
Ободівській громаді повернули 2 га землі вартістю 250 тис. грн
Детальніше
"Зелений" знецінюється, такий курс протримається до осені
Детальніше
Сутисківській громаді передали майно вартістю понад 3 млн грн
Детальніше
Поліцейського, який скоїв смертельну ДТП, відсторонили від посади
Детальніше
За знищені дерева троє жителів Оратівщини сплатять 100 тис. грн
Детальніше
Оголошено про підозру поліцейському, який у Вінницькому районі спричинив смертельну ДТП
Детальніше