На Вінниччині підлітки вкрали з лікарні трубу, по якій надходив кисень до апаратів ШВЛ

На Вінниччині підлітки вкрали з лікарні трубу, по якій надходив кисень до апаратів ШВЛ

16:19 10.06.2021

Працівники жмеринської поліції встановили підлітків, які 8 червня з будівлі  міської лікарні викрали мідну трубу. По ній до апаратів ШВЛ надходив кисень хворим у палати. Викрадену трубу неповнолітні зловмисники продали місцевому жителю. 

Як повідомили у відділі комунікації поліції, крадіїв встановили за допомогою системи відеонагляду "Безпечне місто". Ними виявились місцеві жителі віком 13 та 16 років.

Неповнолітніх опитали в присутності їх батьків. Отримані від продажу труби кошти, підлітки витратили на власні потреби. Під час вчинення злочинну труба не була під тиском кисню, тож ні неповнолітні зловмисники, ні пацієнти лікарні не постраждали, - інформують у поліції.

На Вінниччині підлітки вкрали з лікарні трубу, по якій надходив кисень до апаратів ШВЛ

Слідство розпочало кримінальне провадження. За крадіжку передбачено покарання у вигляді до п’яти років позбавлення волі.

Враховуючи те, що за такого роду злочину кримінальна відповідальність настає з 14 років, до меншого правопорушника будуть вжиті заходи виховного впливу. З відповідним клопотанням слідчий звертатиметься до суду, - повідомили у поліції.

Нагадаємо, На залізничному вокзалі у Вінниці пограбували чоловіка: вкрали рюкзак та мобільний

Читайте також

Не впорався з керуванням у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Не впорався з керуванням: у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Детальніше
Економили на утилізації відходів посадовця підприємства у Крижополі підозрюють у забрудненні земель
Економили на утилізації відходів: посадовця підприємства у Крижополі підозрюють у забрудненні земель
Детальніше
У Вінницькому районі затримали чоловіка, якого підозрюють у збуті психотропів
У Вінницькому районі затримали чоловіка, якого підозрюють у збуті психотропів
Детальніше
Трагедія на залізниці у Вінницькому районі загинув 69-річний чоловік
Трагедія на залізниці: у Вінницькому районі загинув 69-річний чоловік
Детальніше
Пів години, що рятують життя вінницькі копи здали 70 літрів крові для поранених
Пів години, що рятують життя: вінницькі копи здали 70 літрів крові для поранених
Детальніше
Арттерапія для захисників на Вінниччині ветерани малюють картини кавою
Арттерапія для захисників: на Вінниччині ветерани малюють картини кавою
Детальніше