На Вінниччині директор товариства влаштував на території підприємства сміттєзвалище: приймав відходи з Львівської області

На Вінниччині директор товариства влаштував на території підприємства сміттєзвалище: приймав відходи з Львівської області

17:58 13.01.2021
1926

Перебуваючи на посаді директора Товариства з обмеженою відповідальністю, 63-річний житель Жмеринського району погодився прийняти побутові відходи з Львівської області, не маючи дозволів на такий вид діяльності. Площа забрудненої земельної ділянки становить близько 800 квадратних метрів, а орієнтовна вага відходів - 180 тонн.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, 12 січня слідчі Слідчого управління поліції Вінниччини за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомили вказаній особі про підозру.

Слідчі встановили, що у серпні 2020  року директор підприємства на земельній ділянці, яка не призначена для здійснення операції у сфері поводження з відходами, облаштував  сміттєзвалище. Незаконне складування побутових відходів на ділянці загальною площею майже 800 квадратних метрів, розташованій на території села Демидівка Жмеринського району, призвело до забруднення землі небезпечними речовинами, - розповідають у поліції.

Внаслідок незаконних дій підозрюваного створилась небезпека для довкілля, а державі було завдано збитків на суму понад тридцяти п’яти тисяч гривень. Правопорушнику загрожує покарання - штраф від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, Вінничанам пропонують: хочеш відати сміття на переробку - доплати!

Читайте також
Вінничанам пропонують: хочеш відати сміття на переробку - доплати!
Детальніше
У Мурованих Курилівцях з вулиці крадуть навіть… сміттєві урни
Детальніше
План управління відходами у Вінницькій області розрахований на підтримку швейцарців
Детальніше
Вінничанин просить навести лад на зупинці "Провулок Івана Федорова"
Детальніше
Сміттєва байдужість. Хто вирішить проблеми сміттєвих звалищ області?
Детальніше
Отруйний смітник. У Теплику горіло звалище. Чому до нього нікому немає діла?
Детальніше