Минулої доби двоє людей потрапили до лікарень внаслідок автопригод

Минулої доби двоє людей потрапили до лікарень внаслідок автопригод

14:20 15.01.2021

Дорожньо-транспортні пригоди стались у Козятинському та Липовецькому районах. З тілесними ушкодженнями до медичних закладів потрапили двоє людей. Слідчими розпочаті кримінальні провадження.

Як розповіли у відділі комунікації поліції Вінницької області, напередодні, 14 січня у Липовці зіткнулись Toyota Yaris та «ВАЗ-2106».  За попердньою інформацією слідства, водій іномарки не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-2106», який здійснював маневр повороту. У результаті автопригоди 19-річний кермувальник «ВАЗу» госпіталізований до травматологічного відділення районної лікарні.

Ще одна аварія за участі пішохода у смт Бродецьке Козятинського району сталась близько 19:00 години.

Попередньо, 41–річний водій автомобіля Deaewoo Lanos здійснив наїзд на пішохода, який рухався по узбіччю дороги. Внаслідок аварії 75–річний потерпілий отримав тілесні ушкодження та госпіталізований до лікарні, - повідомляють у поліції.

Минулої доби двоє людей потрапили до лікарень внаслідок автопригод

Нагадаємо, в центрі міста нетверезий водій за кермом Ford протаранив Renault

Читайте також

15 000 гривень і 300 доларів п'яні водії у Вінницькому та Жмеринському районах спробували підкупити патрульних
15 000 гривень і 300 доларів: п'яні водії у Вінницькому та Жмеринському районах спробували підкупити патрульних
Детальніше
На Вінниччині пасажирки потрапили до лікарні після зіткнення двох авто
У Вінницькому районі пасажирки потрапили до лікарні після зіткнення двох авто
Детальніше
BMW і мотоцикл Spark аварія з неповнолітнім мотоциклістом трапилась у Гайсині
BMW і мотоцикл Spark: аварія з неповнолітнім мотоциклістом трапилась у Гайсині
Детальніше
16-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після зіткнення з авто у Гайсині
16-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після зіткнення з авто у Гайсині
Детальніше
Медовий злочин на Вінниччині викрили схему шахрайства на 2 млн гривень
Медовий злочин: на Вінниччині викрили схему шахрайства на 2 млн гривень
Детальніше
«За оборону України» і «Срібний хрест» колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
«За оборону України» і «Срібний хрест»: колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
Детальніше