Грабіжники банкоматів в руках копів

19:38 07.10.2020

Поліція затримала банду грабіжників. Протягом кількох місяців чоловіки обкрадали банкомати на Вінниччині. На їхньому рахунку чотири підірвані банкомати та понад мільйон вкрадених гривень. Наразі підозрювані в ізоляторі тимчасового тримання. Усі четверо мають сім’ї та роботу. Про них позитивно відгукуються сусіди.

Embedded thumbnail for Грабіжники банкоматів в руках копів

Читайте також

На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
Детальніше
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до 8 років ув'язнення
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до восьми років ув'язнення
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого Богдана Соколовського
Детальніше
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
PVP-солі, мефедрон, канабіс і екстазі: у Вінниці накрили мережу наркоторговців, які працювали через інтернет
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше