Чоловік, який у Мурованих Курилівцях вбив співмешканку, сяде на дев'ять років

Чоловік, який у Мурованокуриловецькому районі вбив співмешканку, сяде на дев'ять років

10:57 24.02.2021
1147

Вироком Мурованокуриловецького районного суду взято до уваги докази прокурора, визнано винним і засуджено 41-річного мешканця Мурованокуриловецького району за жорстоке нанесення 36-річній співмешканці тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілої.

Прокурор довів, що у вересні 2020 року чоловік, у стані алкогольного сп’яніння, з особливою жорстокістю наніс тяжкі тілесні ушкодження жінці, від яких вона померла.

Установлено, що раніше судимий чоловік систематично наносив тілесні ушкодження своїй співмешканці, про що засвідчили односельці засудженого, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

У суді засуджений пояснював, що саме стан сп’яніння спонукав його до такої жорстокості. Попри каяття чоловіка та його сприяння у розкритті злочину, суд призначив злочинцю суворе покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Не погодившись із вироком районного суду захисник подав апеляційну скаргу, в якій просив призначити обвинуваченому менш суворе покарання, - додають у прокуратурі.

Проте Вінницький апеляційний суд взяв до уваги доводи прокурора Вінницької обласної прокуратури і залишив без змін вирок районного суду, а апеляційну скаргу без задоволення.

Нагадаємо, в Іллінцях за вбивство співмешканки чоловікові присудили 12 років тюрми.

Читайте також
У Жмеринському притулку невідомі жорстоко вбили трьох собак
Детальніше
Ревнивець забив співмешканку до смерті - йому оголосили про підозру
Детальніше
У Цвіжині чоловік побив до смерті співмешканку і... пішов спати
Детальніше
У Вінниці будівельник з кримінальним минулим вбив свого колегу
Детальніше
Найближчі 8 років чоловік, який вбив свою матір в Тиврівському районі, проведе у тюрмі
Детальніше
Забив до смерті: в Пурпурівцях чоловіка підозрюють у вбивстві дружини
Детальніше